До уваги координаторів і учасників Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня–2020» (ОНОВЛЕНО)

До уваги координаторів і учасників Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня–2020» (ОНОВЛЕНО)
Вчителям Дата: 15.09.2020

Для участі в конкурсі “Левеня-2020″ просимо перейти по даному посиланню: https://online.levenia.com.ua

Шановні координатори та учасники ВФК“Левеня”! Конкурс для учнів 7 – 10 класів (станом на 2019/20 н.р.) буде проведено протягом третього тижня вересня з 14.09.20 по 18.09.20!!!

Учні 11 класу (станом на 2020/21 н.р.) виконуватимуть завдання за 10 клас, учні 10 класу – за 9 клас, учні 9 класу – за 8 клас, учні 8 класу – за 7 клас. Тобто учасники матимуть можливість повторити матеріал попереднього року навчання.

Конкурс буде проведено в очному форматі (паперовій формі) у звичному режимі. Крім цього, учні, які навчаються в школах, що перебуваються на території “червоної зони”, та учні, котрі припинили навчання в школах після 9 класу, матимуть можливість взяти участі у конкурсі дистанційно. З цією метою на сайті Левеня буде на час проведення конкурсу відкритий доступ до форми із завданнями.

Просимо координаторів розсилати по школах усі необхідні матеріали для проведення конкурсу.

Просимо вибачення за незручності. Наступний конкурс буде проведено в режимі онлайн за допомогою професійної платформи і ми надалі не залежатимемо від зовнішніх умов! Дякуємо!

УВАГА!!! Бланки відповідей (разом із списком учасників) просимо надіслати на адресу конкурсу “Левеня” (79054, м.Львів, вул. Караджича, 29, Львівський фізико-математичний ліцей, конкурс “Левеня”) після проведення конкурсу до 23 вересня!!!

levenia.com.ua Джерело:
Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар