Всеукраїнський конкурс «Юний аніматор»

Всеукраїнський конкурс «Юний аніматор»
Дата: 29.07.2020

Якщо Вам від 14 до 18 років включно, Ви проживаєте на території України і хочете здобути професію аніматора, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF та Школа Анимации Pause to Play в рамках благодійної програми «Генії майбутнього» запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Юний аніматор» та виграти БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ професії майбутнього – анімації.

Деякі сприймають анімацію як дитячу розвагу, але сьогодні вона стала індустрією з багатомільярдними річними оборотами. Кінематограф, рекламні ролики, ігрова індустрія, explainer video, віртуальна реальність, доповнена реальність – все це і багато іншого в тій чи іншій мірі з'являється завдяки праці аніматорів.

Наразі у дітей віком з’явилася унікальна можливість виграти безкоштовний курс з анімації у школі Pause to Play. Можливе як ОЧНЕ так і ОНЛАЙН НАВЧАННЯ, тому місце проживання учнів школи не має значення.

Школа Анимации Pause to Play заснована на базі діючої студії анімації у 2017 році, яка на сьогоднішній день налічує вже більше 1 000 випускників. Програму для кожного курсу складають високопрофесійні фахівці зі стажем 5 – 10 років. Викладачі – діючі практики, на рахунку яких більше 100 успішних проєктів, у тому числі для Hyperloop Ілона Маска та інших проєктів і компаній з різних країн світу.

❗️Що необхідно зробити для участі в конкурсі?❗️

1. Виконати завдання з одного відеоуроку (на вибір), який розміщено за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1Ud4IhATO8_C0Odq7hd0AHNWmrNOOhWaI?fbclid=IwAR3csGAwmbK4iAD2th8Ufv-nZjQdgAv-ht6Ufr7RgUxx7FfrFy7MkV2Ji18

Матеріали для уроку AE – 2D анімаці в After Effects – необхідно взяти за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1pwrztG9qTfdQwAzJI3FaXklaudTki62T?fbclid=IwAR2swhY3A50tcRWx-FQvVUGGN09rRkdKfEJdwCFkHPVnb2Qdk-3IBj527DU

Матеріали для уроку c4d – CINEMA4D – необхідно взяти за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1yEKgwPxSX3JJYTAPdk_llwqPSGR_IwvQ?fbclid=IwAR2DhV4B-cDKAy71T_GarOb68dNP31VIuOqgAwEAnZhYS3b2idv7aivzGUo

2. Надіслати ❗️до 20 серпня 2020 року включно❗️ виконане завдання разом із заявкою на участь у конкурсі (ОБОВ’ЯЗКОВО зазначивши прізвище, ім’я, по-батькові, вік, місце проживання учасника конкурсу, телефон, електронну адресу законного представника учасника конкурсу, та коротке – на 1-2 речення – мотиваційне звернення до організаторів конкурсу, в якому написати, чому Ви хочете навчатися у школі анімації) на e-mail організатора: 📧pausetoplayschool@gmail.com. У темі листа необхідно зазначити «Конкурс: Юний аніматор».

3. Чекати результати конкурсу, які будуть оголошені до 26 серпня 2020 року.

Конкурсна комісія обере ДВА ПЕРЕМОЖЦІ, які отримають можливість БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ за одним з курсів анімації у школі Pause to Play. Крім того, на декількох інших учасників чекають заохочувальні призи – настільні ігри.

Детальніше про конкурс читайте за посиланням: http://uwcfoundation.com/ua/sobyitiya-fonda/vseukraїnskij-konkurs-yunij-anіmator

 

Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар