Всеукраїнський онлайн-захід до Дня Європи «Україна – ЄС: парламентський вимір»

Всеукраїнський онлайн-захід до Дня Європи «Україна – ЄС: парламентський вимір»
Дата: 28.04.2026

«Україна – ЄС: парламентський вимір»

До Дня Європи Освітній центр Верховної Ради України анонсує всеукраїнський онлайн-захід, організований спільно з Постійним представництвом Європейського Парламенту в Києві.

Щороку ми разом з усією Європою відзначаємо це свято та готуємо для вас особливі онлайн-заходи. І цей рік – не виняток.

Цьогорічний захід обіцяє бути справді унікальним. Адже до нас приєднаються неймовірні запрошені гості, про яких ми розповімо вже зовсім скоро.

💬 Під час заходу ми говоритимемо про Європейський Союз не як про формальне об’єднання держав, а як про простір спільних рішень, цінностей і відповідальності. Про те, що насправді стоїть за поняттям «європейська єдність», як вона проявляється у щоденній взаємодії між країнами та чому підтримка України сьогодні є її невід’ємною складовою.

🎁 Наприкінці заходу на вас традиційно чекає вікторина, переможці якої отримають дуже круті подарунки.

✅ Коли? 08.05.2025 

⏰ Початок о 14:00 

Де? онлайн-платформа Zoom та Youtube

✔ Індивідуальна реєстрація: https://forms.gle/a8QwV5JvZUjJNcqe6

✔ Реєстрація класами: https://forms.gle/79sM5MDpfiw8hy8A9

Вподобайки:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: