Всеукраїнський Open Quiz: «Конституційна ніч в Парламенті»

Всеукраїнський Open Quiz: «Конституційна ніч в Парламенті»
Дата: 22.06.2022

З нагоди Дня Конституції Освітній центр Верховної Ради України запрошує взяти участь у Всеукраїнському Open Quiz: «Конституційна ніч в Парламенті». 

📖🎉 Ухвалення Конституції – визначна подія для України! Цей документ закріпив правові засади Незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

А чи знали ви, що День Конституції – це єдине державне свято, яке згадується в самій Конституції? Та скільки разів ставили на голосування статтю про символіку? Чи справді прийняття Конституції було на межі зриву? І чому деякі депутати могли бути звільненими у цей день? 

Безліч неймовірних питань та цікавих відповідей чекатиме на вас під час квізу!

☝️ Питання вікторини відкриватимуть учасникам таємниці державотворення, конституційного процесу та тієї самої ночі з 27 на 28 червня 1996 року, коли було ухвалено Основний закон України. 

😉🎁 На учасників квізу чекає багато сюрпризів! А п’ятеро переможців отримають пам’ятні подарунки від Освітнього центру та Верховної Ради України. 

Коли? 28.06.2022 

🕑 Початок о 14:00 

📲 Де? Пряма трансляція на: YouTube Освітнього центру

❓ Як потрапити? Зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/1gtSXrDLuaKMZvVw8

Захід проводиться за підтримки Програма USAID РАДА: наступне покоління, ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні, що є компонентом програми ЄС «EU neighbours east», Мала академія наук України, ГО «Агенція розвитку освітньої політики».

  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар