📢Оголошуємо проведення в 2025-2026 н.р. XXVI Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт "Історія і уроки Голокосту" імені І. Б. Медвинського.
Ми щоразу з особливим хвилюванням чекаємо на цей конкурс. Адже за кожною поданою роботою кропітка праця, щирі й непрості запитання, спроби осмислити складну історію, творчий пошук і особисті переживання.
Для Українського центру вивчення історії Голокосту цей конкурс не лише про оцінювання чи дипломи. Це про зустріч з небайдужими молодими людьми, які шукають у минулому відповіді для сьогодення і усвідомлюють цінність історичної пам’яті. Це також зустріч із колегами та колежанками, які підтримують своїх учнів і учениць, надихають їх, допомагають робити перші кроки в дослідженні складних тем.
❗️ Важливі зміни цього року:
- роботи більше не потрібно надсилати поштою
- роботи на Конкурс відтепер надсилатимуться виключно в електронному варіанті на адресу: osvita.uhcenter@gmail.com
📝 Подача попередніх заявок триватиме до 31.01.2026 р.
Для реєстрації заповніть форму:
👉 https://forms.gle/SwSXCWhSfaDEErE58
🔎 Звертаємо увагу: під час підготовки роботи ви можете змінювати тему або секцію. Попередня заявка не обмежує вашу творчість і дослідницьку свободу.
📚 Участь у конкурсі — це можливість:
- поглибити знання з історії Голокосту та інших геноцидів
- спробувати себе в дослідженні або творчому осмисленні історії
- долучитися до спільноти відповідальних і небайдужих молодих дослідників
Ми чекаємо на ваші тексти, малюнки, дослідження, творчі проєкти та роздуми. Чекаємо на перші спроби й на глибокі дослідження. Чекаємо на питання, інколи вони важливіші за відповіді.
📍 Усі деталі у Положенні конкурсу:
Коментарі
Додати коментар