YouTube запустив освітню платформу для українських старшокласників

YouTube запустив освітню платформу для українських старшокласників
Дата: 23.06.2022

Сервіс прагне допомогти дітям, освіта яких перервалася через війну.

Відехостинг YouTube запустив онлайн-платформу з українським освітнім контентом для старшокласників. Таким чином сервіс прагне допомогти дітям, освітній процес яких був порушений через повномасштабне вторгнення Росії, повідомляється в блозі YouTube.

Платформа містить контент, що відповідає програмі української середньої школи. Він охоплює широкий спектр предметів, серед яких українська мова та література, фізика, біологія, хімія, математика тощо.

Як отримати доступ до платформи «Навчання»:

У «Налаштуваннях» YouTube вибрати країну місцезнаходження України або вибрати українську мову.

Перейти до youtube.com/learning або в мобільному додатку у вкладці «Що нового» перейти до категорії «Навчання».

Після цього можна починати дивитися навчальний контент українською мовою.

«З початку жахливої війни в Україні ми в YouTube постійно працюємо, щоб боротися з дезінформацією, надавати людям достовірну інформацію та об'єднувати нашу спільноту для підтримки зусиль з надання допомоги.

Вторгнення Росії в Україну матиме довгостроковий вплив на освіту, оскільки мільйони людей змушені залишити свої будинки, а багато навчальних закладів в Україні було пошкоджено чи зруйновано.

Щоб українські старшокласники могли легко знаходити в Інтернеті контент, який допоможе їм у навчанні, ми зібрали в одному місці на YouTube освітній контент українською мовою, зокрема природничі науки, математику, історію тощо. Ми сподіваємось, що ця освітня платформа допоможе українським студентам продовжувати навчання», - прокоментувала запуск платформи генеральний директор YouTube Сьюзан Войчицькі.

zn.ua Джерело:
  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар