Уряд хоче прив'язати зарплату вчителів до кількості учнів

Уряд хоче прив'язати зарплату вчителів до кількості учнів
Дата: 04.12.2019

З наступного року Кабмін вводить принцип "гроші ходять за школярем". Таким чином хочуть уникнути недостатнього фінансування шкіл з великою кількістю учнів.

З 2020 року Кабінет міністрів має намір розраховувати зарплати вчителів залежно від кількості учнів у школі. Про це повідомляє прес-служба Кабміну у вівторок, 3 грудня.

Уряд хоче уникнути ситуації, коли школам, в яких навчається багато дітей, видають на забезпечення освітнього процесу менше грошей, ніж потрібно.

Повідомляється, що 27 листопада уряд перерозподілив 171,1 млн гривень на зарплати для вчителів і скерував 326 млн гривень на дофінансування медичної субвенції, перш за все - на виплату заборгованості із заробітної плати лікарям.

"Уряд створює запобіжники, які не дозволяють місцевій владі накопичувати подібні борги в майбутньому", - наголосили в Кабміні.

"Ситуацію, коли через неефективний розподіл державних субвенцій місцевою владою вчителі та лікарі не отримують заробітну плату, вважаю неприйнятною. Тому в 2020 році почне працювати принцип "гроші ходять за школярем". Це означає, що кількість учнів у школах буде враховуватися при розрахунку зарплати вчителів. Відповідно не буде ситуацій, коли розраховується менша ніж насправді кількість учнів, а вчитель недоотримує чесно зароблені гроші", - прокоментував рішення прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Корреспондент Джерело:
Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар