Всеукраїнська акція «Зелений світ: віртуальна подорож дендропарками закладів освіти»

Всеукраїнська акція «Зелений світ: віртуальна подорож дендропарками закладів освіти»
Дата: 14.08.2023

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України ініціює проведення Всеукраїнської акції «Зелений світ: віртуальна подорож дендропарками закладів освіти».

Акція проводиться за номінаціями: «Моє улюблене дерево» і «Моя улюблена тварина».

Мета акції – через створення презентацій про дендропарки закладів загальної середньої і позашкільної освіти сприяти ознайомленню учнівської молоді з унікальним ботанічним та зоологічним біорізноманіттям, підтримці їхнього інтересу до природи та демонстрації важливості збереження й відтворення біорізноманіття, а також популяризації дендропарків як важливих рекреаційних об’єктів.

Орієнтовні етапи акції:

1. Підготовка: заклад освіти – учасник акції – упорядковує свій дендропарк і складає план роботи для створення презентацій. Кожен учень закладу освіти отримує завдання на ознайомлення з певними рослинами і тваринами різних локацій дендропарку.

2. Ознайомлення та підготовка презентаційного матеріалу: учні ознайомлюються з призначеними локаціями дендропарку та роблять фотозйомки, що демонструють красу та унікальність дендрологічного та зоологічного біорізноманіття.

3. Творча обробка: учні обробляють відзняті фотоматеріали та монтують їх у презентацію обсягом до 20 слайдів. Файл презентації не повинен перевищувати 10 мегабайт. Для творчого оформлення презентацій можуть бути використані такі інструменти як фонова музика, текст, анімація тощо.

4. Перегляд матеріалів перед відправкою до НЕНЦ: після завершення підготовки презентацій організовується тематичний захід, де учні презентують готові роботи, діляться враженнями та відбирають кращі роботи для відправки до НЕНЦ.

Акція «Зелений світ: віртуальна подорож дендропарками закладів освіти» дозволить учням використовувати свої творчі здібності, поглиблювати знання про рослинний і тваринний світ дендропарків, долучитись до упорядкування дендропарків, а також поділитися своїм досвідом з іншими учнями та громадськістю.

Презентації мають бути створені в електронному форматі .pptx. До участі в акції запрошується учні 7-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Акція проходитиме у вересні – жовтні 2023 року.

Для участі в акції необхідно до 31 жовтня 2023 року зареєструватися та прикріпити файл презентації за лінком: https://forms.gle/mHJiSrWnRhaRW7jv9.

Детальна інформація – за електронною адресою: adrianov@nenc.gov.ua (Адріанов Віктор Леонідович).

Надіслані презентації будуть розміщені на освітній платформі НЕНЦ МОН України.

Автори кращих робіт отримають сертифікати.

Джерело:

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Марія Ролюк

Чи може взяти дитина в 6 класі участь?

Додати коментар

Новини:

Поділитися: