У 49% закладів освіти не було змін у педагогічному складі закладу у зв'язку з війною. У розрізі регіонів цей показник відрізняється на Півночі, де лише 42% керівників вказали, що змін у педагогічному складі не було. За результатами опитування директорів, у 64% шкіл на Заході не було зафіксовано жодних змін.
Причиною зміни у контингенті педагогів 30% керівників назвали звільнення вчителів за власним бажанням. На Півдні про це зазначили найбільше директорів 50%, на Заході найменше - 21%;
19% - призов на військову службу. Про мобілізацію педагогічних працівників на Сході не зазначив жоден керівник закладу освіти, найбільше про це вказали директори у Центрі - 33%;
12% - перебування педагогів у відпустці без збереження заробітної плати;
10% - призупинення трудового договору. На Сході та Півночі цей показник склав 18% та 17% відповідно, а на Заході - 3%;
5% - простій. На Півдні цей показник становить 17%, а у Центрі, на Півночі та на Заході його не зафіксовано.
Понад 75% зазначають, що всі галузі забезпечені педагогами. 7% керівників вказують про брак вчителів у мовно-літературній галузі(іноземна мова), в інформатичній та математичній -6% та 8% відповідно.
Результати анкетування вчителів загалом підтверджують незначні зміни у педагогічному навантаженні та зайнятості. Від 67% до 75% респондентів зазначають, що їхнє педагогічне навантаження після 24 лютого 2022 року не змінилося, від 23% до 21% - збільшилося, від 13% до 22%-зменшилося.
Детальніше про звіт: https://tinyurl.com/28yxvep9
Коментарі
Додати коментар