Нещодавно в Україні було офіційно створено Проєктний офіс впровадження Нової української школи. Проєктний офіс НУШ є консультативно-дорадчим органом, який працюватиме над впровадженням реформи Нової української школи, підтримкою її пілотування у старших класах та заходами з відновлення освітньої сфери після війни.
З 28 березня до 11 травня в «Українському Домі» триватиме виставка «Гривня. Більше ніж гроші». На ній презентують ескізи національної валюти від Георгія Нарбута, Василя Кричевського та інших художників, картини — рефлексії митців на історичні події, а також архівні матеріали та грошові артефакти.
Раніше дошкільна освіта фокусувалася на дітях віком 3 – 6 років. Саме їх пріоритезувало Міністерство освіти і науки України. Однак зараз, щоб не закривати садки, пропонуватимуть місця і для дітей молодшого віку (від трьох місяців).
Для організації ЯКІСНОГО освітнього процесу дитини з особливими освітніми потребами керівнику закладу освіти важливо детально ознайомитися з ВИСНОВКОМ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ.
У Верховній Раді України зареєстровано два законопроєкти, спрямовані на трансформацію мережі закладів освіти: №13120 та №13120-1 з однаковою назвою «Про внесення змін до Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв».
Профспілка працівників освіти і науки України спрямувала звернення до Комітету з питань освіти, науки та інновацій ВРУ та народних депутатів України, членів комітету, з приводу законопроєкту «Про внесення змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв», реєстраційний № 13120.
Ділимося розробками відділу змісту освіти УІРО, які стануть у нагоді керівникам органів управління у сфері освіти, керівникам (директорам) закладів загальної середньої освіти, педагогічним працівникам, які відновлюють систему освіти на деокупованих територіях.