Як поводитись під час перерви між блоками НМТ

Як поводитись під час перерви між блоками НМТ
Дата: 01.02.2024

У 2024 році національний мультипредметний тест передбачатиме завдання з чотирьох предметів, на виконання яких відведено 240 хвилин.

Учасник буде виконувати завдання з перших двох предметів – української мови та математики – протягом 120 хвилин (60+60).

Після першого блоку учасники НМТ матимуть невелику перерву, яка триватиме 20 хвилин.

Після перерви учасники іспиту продовжать виконання другого блоку мультитесту, що міститиме завдання з історії України та предмета за вибором учасника.

Що можна робити під час перерви

Під час перерви учасники мультитесту зможуть відпочити та переключитись психологічно, налаштувавшись на виконання завдань з інших предметів.

Цей час бажано використати на те, щоб «перекусити» і попити води. Для їжі варто використовувати поживні та калорійні батончики, канапки, фрукти. Водночас не варто приносити до екзаменаційного центру продукти з різкими або специфічними запахами.

Також у межах перерви учасники матимуть доступ до особистих речей, тобто зможуть скористатись власними речами, які залишені у вказаному інструкторами місці.

Окрім того, протягом цього часу учасники НМТ зможуть сходити до вбиральні.

Чого не можна робити під час перерви

Як було сказано вище, перерва триватиме 20 хвилин, але протягом цього часу учасник НМТ не має права залишати тимчасовий екзаменаційний центр.

Також учасник не має права користуватися своїм мобільним телефоном або іншими гаджетами.

Окрім того, не варто користуватись конспектами, книгами, іншими записами для повторення матеріалу.

Як зазначила директор УЦОЯО Тетяна Вакуленко, це може спричинити перевтому абітурієнта, що призведе до таких наслідків, коли учасник НМТ не зможе дати правильні відповіді навіть на ті питання, у яких був упевнений.

Саме тому підготовку до іспиту краще припинити за кілька днів до нього, щоб матеріал «структурувався і розклався по поличках» у мозку. А перегляд конспектів під час перерви не принесе бажаного результату, бо готуватись до іспиту треба систематично і заздалегідь.

Джерело:

Вподобайки:

0
0
0
0

Коментарі

Лідія

Перегляд конспекту під час перерви викличе перевтому, а от здати чотири екзамени в один день це зовсім легко. Питання: у тих міністрів є голови на плечах чи ні?

Мар'яна

Супер, 20 хвилин - це скільки? Треба відпочити, попити водички, перекусити, а може ще до туалету встигнеш (якщо там не буде черги) . Хто це перевірив на собі, чи тільки придумав. Може є наукова праця про 20 хвилин?

Валентина

Це складно в один день всі предмети, якщо перші два ще можна зрдаво написати, то наступні два діти напишуть абияк, бо вже голова не буде працювати, чи на це і розраховано, щоб діти не поздавали ЗНО?

Все робиться для того, щоб діти не здобували вищої освіти, комусь же треба йти служити, краще не придумаєш. Мажори будуть вчитися за кордоном, там до речі не треба НМТ. А нашим дітям нікуди діватися.Це геноцид.

Все робиться для того, щоб діти не здобували вищої освіти. Комусь же треба йти служити. Мажори будуть навчатися за кордоном, там не треба НМТ. В таких умовах навчалися , так давайте доб'ємо. Як можна було до цього додуматися.

Олена

Я,взагалі проти таких іспитів під час воєнного стану,ще і один іспитовий предмет добавили.Наші діти і так знаходять в постійному емоційному стані від того,що відбувається в країні,то скажіть,хто ці круті психологи,що дійшли до такого абсурду.В нашій багатій країні відчуваєш себе якимось непотребом,і все робиться для того,щоб діти були тупими і не мали змоги навчатися і здобувати вищу освіту.

Додати коментар

Новини:

Поділитися: