Як використовувати ШІ в класі: Curipod, Canva, Deep Nostalgia, Murf.ai, Synthesia

Як використовувати ШІ в класі: Curipod, Canva, Deep Nostalgia, Murf.ai, Synthesia
Дата: 01.04.2023

У сучасній освіті все більше уваги приділяється використанню штучного інтелекту (ШІ). Це дозволяє вчителям змінити підхід до викладання та забезпечити кожного учня більш індивідуалізованим досвідом навчання, допомагаючи їм розвивати свій потенціал. Ось п'ять інструментів штучного інтелекту, які можна легко інтегрувати в класну практику:

Curipod:

Проводьте інтерактивні уроки, наповнені творчістю, рефлексією та критичним мисленням. Curipod — це програмне забезпечення для інтерактивних презентацій для навчання, зустрічей і семінарів, яке викликає цікавість і залучає всіх. Створюйте власні презентації або знаходьте готові шаблони та надихайтеся. Введіть тему свого уроку, а потім навчальні цілі та стандарти. Зачекайте кілька секунд, і Curipod створить інтерактивну презентацію, яку можна повністю редагувати!

Curipod також має бібліотеку Discovery, де користувачі можуть отримати доступ до вмісту, створеного іншими викладачами. Вміст можна звузити за темою або пошуком того, що ви шукаєте! Перегляньте відео нижче, щоб побачити, як це все працює!

Детальніше:

Презентація + інтерактивне опитування

Canva: 

https://www.canva.com/

Функція: текст у зображення: Автоматично створюйте зображення, які вам потрібні Тепер, коли ви не можете знайти ідеальні зображення, вам потрібно лише знайти правильні слова, а потім спостерігайте, як вони чарівним чином оживають. Після того, як ви введете свої слова, а не поєднуєте наявні зображення, Text to Image створює абсолютно нові з нуля. Від практичних описів до химерних концепцій, Text to Image може створювати єдині в своєму роді зображення одним натисканням кнопки. Canva безкоштовна для всіх викладачів, а «Текст у мовлення» тепер доступний у всіх облікових записах Canva!

Детальніше: 

Моделюємо зображення до вірша Лесі Українки у Canva

 

Deep Nostalgia:

https://www.myheritage.pl/deep-nostalgia

Технологія відтворення відео для анімації облич на фотографіях Deep Nostalgia — це інструмент для відтворення відео, який анімує обличчя на фотографіях. Ця функція використовує технологію глибокого навчання для створення анімованих реалістичних рухів у статичних зображеннях, оживляючи старі сімейні фотографії. Deep Nostalgia використовує штучну нейронну мережу для застосування попередньо записаних рухів обличчя до нерухомої фотографії. Коли користувач завантажує фотографію, ШІ аналізує обличчя на фотографії та застосовує рухи на основі бібліотеки попередньо записаних виразів обличчя. Ці вирази створюються акторами та використовуються для імітації реалістичних рухів, таких як моргання, усмішка та нахили голови. Результатом є коротке відео нерухомого зображення, де обличчя суб’єкта здається рухомим і реагує на навколишнє середовище. Ефект може бути разючим, оскільки створюється враження повернення до життя історичної особи. Перегляньте відео нижче, щоб побачити це в дії!

 

 

Ідеї використання на уроках:

Створення історичних презентацій, де фотографії давніх постатей будуть оживлені за допомогою Deep Nostalgia.

Використання Deep Nostalgia для створення проектів з історії мистецтва.

Murf.ai: 

https://murf.ai/

Перетворення тексту на аудіо файл Murf — це інструмент, який дозволяє користувачам перетворювати введений текст у аудіо. Він пропонує вибір 100% природних голосів штучного інтелекту на 20 мовах для професійного озвучення ваших відео та презентацій. Користувачі можуть легко перемикати різні голоси, щоб вибрати голос, який підходить для вмісту.

 

Synthesia:

https://www.synthesia.io/

Платформа створення відео AI Synthesia  — це програмне забезпечення для створення відео, яке використовує штучний інтелект (ШІ) для створення реалістичних відео людей, які розмовляють різними мовами або використовують різні жести, міміку та мову тіла. Ця технологія дозволяє користувачам створювати відео, на яких зображені реальні люди, які говорять і рухаються, навіть якщо ці люди насправді ніколи не з’являлися на камері. Synthesia AI працює, аналізуючи сценарій, записуючи голос за кадром, а потім відображаючи мову на 3D-моделі обличчя та тіла людини. Алгоритми штучного інтелекту потім використовують цю інформацію для створення відео розмови людини з реалістичними виразами обличчя та рухами тіла. Отримані відео можна налаштувати різними способами, включаючи додавання різного фону, зміну одягу чи зачіски віртуальної людини, а також зміну тону та швидкості голосу за кадром.

 

Ідеї використання AI Synthesia для педагогів:

1. Створення відеоуроків для викладання різних предметів, в тому числі іноземних мов.

2. Створення відео-інструкцій для демонстрації різних вправ або практик.

3. Створення відео-уроків з математики, де вчитель може пояснити складні концепції за допомогою анімацій та ілюстрацій.

4. Створення відео-уроків з науки, де вчитель може показати реалістичні досліди та експерименти.

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: