Цикл вебінарів «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації: від А до Я»

Цикл вебінарів «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації: від А до Я»
Вакцінація Дата: 13.09.2021

Академія української преси, громадська організація, яка є одним з лідерів упровадження медіаосвіти та медіаграмотності з 2010 року, розпочинає інформаційно-просвітницьку кампанію «Абетка вакцинації від А до Я» і запрошує педагогічних працівників закладів освіти на цикл вебінарів «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації: від А до Я», які відбудуться протягом вересня-грудня 2021 року.

Мета проведення інформаційно-просвітницької кампанії – посилення стійкості до дезінформації задля прийняття поінформованих рішень.

Для проведення кампанії створено науково-методичний комплекс «Абетка вакцинації: від А до Я», який:

• ознайомить з методами маніпулювання думкою, способами розвінчання фейків та маніпуляцій, способами переконання авдиторій;

• удосконалить навички аналізу медійної наукової інформації;

• формуватиме навички пошуку інформації в інтернеті, перевірки правдивості медійних наукових повідомлень, аналізу медійних повідомлень з огляду на їх цілі, техніку виконання, емоційний вплив, маніпулятивність та переконливість;

• дозволить засвоїти алгоритм аналізу наукового медіаповідомлення, заохотить до критичного мислення;

• ознайомить з поняттям надійності наукових джерел, достовірності статистичних досліджень, коректною аргументацію та їх перевіркою.

Для участі у вебінарі потрібна реєстрація.

Реєстрація учасників відбувається за покликанням https://forms.gle/9Y5kr8d8VC8g1Zba8

За додатковою інформацією звертайтесь до Юлії Рицик, асистентки проектів АУП (+38(067) 372 2733, email: info@aup.com.ua).

Слідкуйте за новинами:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар