Безкоштовна щорічна олімпіада з ділової англійської мови серед старшокласників

Безкоштовна щорічна олімпіада з ділової англійської мови серед старшокласників
Дата: 26.02.2024

Олімпіада з ділової англійської мови проводиться Українсько-американським університетом Конкордія з 1999 року і розрахована на учнів старших класів середніх загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій (10-11 класи) з рівнем володіння англійською мовою не нижчим за В1. Учасники мають продемонструвати не лише знання ділової лексики (структура компанії, маркетинг, фінанси тощо) і володіння професійними комунікативними навичками (принципи й мова ділового письма, ділових зборів і презентацій, телефонних розмов і т. ін.), але й обізнаність з основними аспектами діяльності компанії, стратегіями працевлаштування і нормами міжкультурними ділового англомовного спілкування.

Олімпіада має дві частини: онлайн-тестування і усна презентація. Метою тестування є перевірка знання учасниками лексики з основних сфер бізнесу і функціональних фраз ділових зустрічей, переговорів, телефонних розмов, письмової комунікації тощо; учасникам запропонують завдання різних типів, зокрема підбір пар слів, заповнення пропусків, вибір з кількох варіантів, визначення правдивості інформації. Тест розміщено на платформі Моосіїе нашого закладу із захищеним доступом до контактної інформації учасників. Усна презентація вигаданої компанії готується як домашнє завдання, подається у вигляді заздалегідь записаного відеоролика тривалістю 7-10 хвилин і може включати будь-які аспекти діяльності компанії за вибором учасників; оцінюватиметься знання тематичної ділової лексики, вміння структурувати текст, використовувати наочність, утримувати увагу аудиторії, підсумовувати сказане і робити висновки.

Цьогорічна олімпіада відбудеться дистанційно у суботу 20 квітня 2024 року, що дозволить школярам взяти у ній участь незалежно від місця проживання. Заявку на участь в Олімпіаді можна заповнити на нашому сайті до понеділка 15 квітня 2024 року або звернутися до нас за телефоном чи електронною поштою. Адреса оргкомітету: м. Київ, вул. Олександра Кониського, 8/14, офіс 1-4.

Адреса ДЛЯ, листування; Україна, 01054, м. Київ, вул. Олександра Кониського, 8/14, УАУК, офіс 1-4

Сторінка Олімпіади на нашому сайті: https://www.concordia.edu.ua/uk/bec/.

Адреса електронної пошти: info@uacu.edu.ua.

Контактні номери телефонів: +38044-236-9085 (офіс), +38095-008-5850 (Нижник Тетяна Володимирівна).

Відповідальна особа: Нижник Тетяна Володимирівна, старший викладач

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: