Руслан Шеремета — вчитель історії, основ правознавства й громадянської освіти в одеському ліцеї “Михайлівський”. Заклад відомий тим, що ще в часи застою і ранньої Незалежності 90-х це була одна з двох українських шкіл серед більш ніж 100 шкіл Одеси.
Наприкінці минулого року розповідала про випадок, який трапився у школі № 30 міста Львова. Інформація про нього стала відомою після поширення у соціальних мережах 25 грудня 2024 року відео, на якому, як з'ясувалося згодом, лаборант дозволяв собі у спілкуванні з дітьми неетичну поведінку та образливі вислови, а вчителька – не зупинила насильства.
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон №3703-ІХ про місцеве самоврядування в Україні, який значно розширює можливості молоді у місцевому самоврядуванні. Цей Закон відкриває нові горизонти для молодих людей, забезпечуючи їх реальними інструментами впливу на розвиток своїх громад.
Фільм Катерини Горностай «Стрічка часу» потрапив до основної конкурсної програми 75-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. Це перший з 1997 року фільм української режисерки, що потрапив до основного конкурсу. Тепер він змагатиметься за головний приз — «Золотого ведмедя».
"Моя любов чолом сягала неба, а Гриць ходив ногами по землі", — найімовірніше, відомі вам рядки. Це уривок з історичного роману у віршах Ліни Костенко й одна з найвідоміших цитат, яка асоціюється з постаттю Марусі Чурай.
У соціальній мережі TikTok поширюється небезпечний челендж, у якому діти виготовляють саморобні петарди. Наслідки таких "експериментів" катастрофічні: хімічні опіки, шрами на обличчі й руках, а в деяких випадках – тривале лікування. Медики наголошують: подібні травми можуть залишитися на все життя.
Суд зобов′язав відділ освіти, молоді та спорту Гришковецької селищної ради нарахувати та виплатити заборгованість зі сплати середнього заробітку учителю за час несення ним військової служби по мобілізації.