День святого Валентина: творчі завдання для дітей

День святого Валентина: творчі завдання для дітей
Дата: 10.02.2024

Проєкт «Розвиток дитини» спільно з Освіта.ua пропонує батькам, вихователям та вчителям дванадцять творчих завдань для розвитку загальної ерудиції, шанобливого ставлення до рідних і близьких людей, прищеплення почуття любові.

Виконання запропонованих завдань стане гарною нагодою власноруч підготувати подарунок з нагоди Дня святого Валентина, одночасно розвиваючи творчі здібності, емоційний інтелект та комунікативні навички дитини, повторюючи правопис певних слів, зокрема й англійською мовою.

Мови любові: учимося розуміти інших. Це завдання стане приводом поміркувати про потреби близьких і друзів, допоможе навчитися висловлювати почуття любові. Виконання завдання сприятиме розвитку емпатії, навичок спілкування, читання й письма.

Розмальовка за цифрами «День Валентина». Це завдання допоможе дитині створити власну картинку до Дня Валентина, що стане виразом любові та подарунком найріднішим людям. Виконуючи завдання, дитина тренуватиме дрібну моторику, координацію, увагу й посидючість.

Першокласні валентинки: міркуємо логічно. Завдання сприятиме формуванню математичної компетентності, розвитку логічного мислення. Виконуючи завдання, дитина розвиватиме уяву, фантазію, вміння аналізувати, знаходити приховані дані, виконувати дії з числами в межах 10.

Розгадуємо «закоханий» кросворд. Це завдання допоможе збагатити словниковий запас за темою «День святого Валентина» та сприятиме розвитку логічного мислення й уваги. Дитині потрібно вписати в клітинки кросворда відповіді, пов'язані з Днем закоханих.

Послання любові: створюємо листівку. Завдання розвиває вміння формулювати речення на основі власних переживань, підписувати листівки, навчає дитину розуміти значення слова «побажання». Виконуючи завдання, дитина розвиватиме вміння аналізувати почуття.

Частинки мого серця: складаємо пазл. Це завдання сприятиме розвитку вміння мислити логічно. Учням та ученицям пропонується заповнити пропуски на частинках пазла іменами дорогих для них людей, а також вирізати й скласти пазл.

Читаємо про історію появи валентинок. Завдання містить короткий текст, у якому розповідається про історію появи валентинок. Виконуючи завдання, дитина розвиватиме мовленнєву компетенцію, навички читання й розуміння текстів, розширить кругозір і поглибить ерудицію.

Порахуй малюнки: «День святого Валентина». Це завдання допоможе розвинути навички послідовного рахунку в межах 10, навчитися писати цифри й засвоїти різницю між цифрою та числом. Дитині пропонується порахувати малюнки й написати відповідні цифри.

Головоломка-доміно «Валентинка». Завдання допоможе дитині дізнатися про символіку Дня святого Валентина, збагатити словниковий запас за цією темою, сприятиме розвитку логічного мислення, уваги, зорової пам’яті й стимулюватиме пізнавальну діяльність.

Створюємо листівку до Дня святого Валентина. Це завдання містить шаблон для створення листівки до Дня святого Валентина. Працюючи над листівкою, дитина розвиватиме образне мислення й уяву, потренує навички письма та розмальовування.

Розвиваємо логіку: лабіринт «Valentine’s Day» (англійською мовою). Це завдання допоможе розвинути увагу, логічне мислення й збагатити словниковий запас з англійської мови. Завдання передбачає роботу з малюнками і сприятиме розвитку дрібної моторики.

Головоломка-доміно «День святого Валентина» (англійською мовою). Завдання допоможе дитині не лише збагатити словниковий запас за темою «День святого Валентина» англійською мовою, a й стимулюватиме пізнавальну діяльність і розвиток навичок читання.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Джерело:

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: