Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами освіти підручників для 11 класу

Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами освіти підручників для 11 класу
Дата: 08.03.2024

Лист МОН від 26.02.2024 р. №1/3279-24 "Про забезпечення виконання наказів МОН від 02 жовтня 2023 року № 1185 (зі змінами) та від 05 лютого 2024 року № 123"

З метою організації прозорого вибору закладами освіти підручників для 11 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету:

✔ заклади загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, що використовують в освітньому процесі підручники для закладів загальної середньої освіти (далі – заклади освіти), здійснюють вибір підручників та передають результати вибору в електронній формі до органів управління у сфері освіти територіальних громад, яким вони підпорядковані (далі – органи управління освітою), з 22 до 28 березня 2024 року;

✔ органи управління освітою узагальнюють результати вибору, здійснені підпорядкованими їм закладами освіти, та надсилають узагальнені результати вибору до відповідного департаменту (управління) освіти і науки обласних, Київської міської військових адміністрацій (далі – Департамент) у порядку, встановленому законодавством, 29 березня 2024 року;

✔ Департаменти узагальнюють результати вибору органів управління освітою та надсилають узагальнені результати вибору до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (далі – ІМЗО) в порядку, встановленому законодавством, з 01 до 02 квітня 2024 року.

Додатки до листа:

1. Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами освіти підручників з кожної назви підручника у комплекті з проєктом обкладинки для 11 класу закладів загальної середньої освіти на 7 стор.

2. Графік онлайн-презентацій авторських концепцій підручників, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (11 клас) на 1 стор.

3. Зразок оформлення результатів вибору підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти на 1 стор.

Презентації відбуватимуться на YouTube-каналі ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: