Всеукраїнський родинний конкурс-виставка «Хліб – найбільший скарб», до 90-тої роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні "

Всеукраїнський родинний конкурс-виставка «Хліб – найбільший скарб», до 90-тої роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні "
Дата: 01.10.2023

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України оголошує проведення заочного Всеукраїнського родинного конкурсу- виставки «Хліб – найбільший скарб», до 90-тої роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні 20-22 листопада 2023 року в рамках Всеукраїнської виставки досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ» за положенням фестивалю “Скарбниця народної духовності” на сайті https://nenc.gov.ua/.

Конкурс проводиться з метою виховання духовності, моральності, патріотизму, шанобливого ставлення до національних культурних надбань в учнівської молоді, популяризації народних традицій як безцінної спадщини.

До участі в конкурсі запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти. Запрошуємо взяти участь аматорів хлібопекарської справи, представників малого бізнесу даного напряму, сімейні команди. Конкурсна робота може бути індивідуальною або колективною.

Учасники виставки надсилають експонати до 20 листопада 2023 р. в Національний еколого-натуралістичний центр за такими номінаціями:

1. Українська паляниця;

2. Хліб загального вжитку;

3. Хліб спеціального призначення :лікувально-профілактичний;

4. Хліб до різдв’яно - новорічних свят («Хазяїн», «Василь», «Йорданський»;

5. Український вишитий рушник.

Детальна інформація у листі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 20.09.2023 р. №220 "Про проведення заочного Всеукраїнського родинного конкурсувиставки «Хліб – найбільший скарб», до 90-тої роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні "

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Маріанна Лизогуб

Будь-ласка можна я відправлю хліб завтра я просто не встигаю

Маріанна Лизогуб

Можна будь ласка мені відправити хліб Завтра я просто не встигаю

Додати коментар

Новини:

Поділитися: