«Кіберджура». Презентація інтегрованого уроку з історії, інформатики, географії та курсу «Захист України» з використанням цифрової моделі планети Земля

«Кіберджура». Презентація інтегрованого уроку з історії, інформатики, географії та курсу «Захист України» з використанням цифрової моделі планети Земля
Дата: 23.10.2023

Національна академія педагогічних наук України спільно з мережною ГО «Міжнародна академія геоінформатики» пропонує освітянській спільноті ознайомитися з інноваційним підходом до проведення інтегрованих уроків із застосуванням сучасних хмарних технологій організації кіберпростору.

Презентується досвід Билбасівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Слов′янської міської ради Донецької області з використання в освітньому процесі командно-штабної гри «Кіберджура», яка базується на програмному засобі зі створення і застосування великих баз даних (BigData) в мережному режимі. Буде представлено інтегрований урок з історії, інформатики, географії та курсу«Захист України» в 11 класі на тему: «Вплив історичних постатей на формування ідентичності нації в період становлення молодої української держави».

Основна ідея уроку полягає в демонстрації можливостей національно-патріотичного виховання учнівської молоді в умовах інтегрованого підходу до навчання з використанням цифрової моделі планети Земля.

Презентація відбудеться 27 жовтня 2023 р. о 14.00 у змішаному форматі в рамках «Місяця кібербезпеки – 2023» в приміщенні Президії НАПН України. Участь в onlineформаті можлива після реєстрації у GoogleForms: https://forms.gle/xioEtnMzHww8Bmc87

Додаткова інформація

Кожен захід Командно-штабної гри Кіберджура висвітлюється на ресурсі https://kiberdjura.blogspot.com/ з 2020 року. Ознайомитися з технологією ArcGIS OnLine Esri можна тут: 

Подія 11.03.2021 тут https://youtu.be/C58sm5E2-YI

Подія 16.02.2021 тут  https://youtu.be/FYEXnI8RpX8

Подія 22.04.2021 тут https://youtu.be/KfHQkH0fdkg

Події, описи і відгуки в хронологічному порядку як приклад тут: https://kiberdjura.blogspot.com/2021/02/story-maps-arcgis.html . Рекомендуємо починати звідси.

Підтримка користувачів ГІС тут: https://youtu.be/AR1FQKMVpZM. Ресурс Gisforum (https://gisforum.pp.ua)  створений як доступний майданчик для комунікацій широкого кола користувачів геоінформаційних систем.

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: