Кожна третя дитина стикається з булінгом у школі, – Шкарлет

​З 2020 року в перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у школі. Міністр освіти Сергій Шкарлет розповів, скільки справ щодо шкільного булінгу розглянули у судах за цей рік.

Джерело: телеграм Сергія Шкарлета

У МОН переконані, що цей день – це важливе нагадування для всього світу про те, що будь-яка форма насильства, пов'язаного зі школою, порушує право на освіту, здоров'я та добробут учнів.

Звіт ЮНЕСКО у 2019 році засвідчив, що з проявом булінгу зустрічається майже кожна третя дитина, а кожен 10 учень стає жертвою кібер-залякування.

Скільки випадків булінгу зареєстрували за 2021 рік

МОН рекомендує вживати необхідних заходів для реагування на випадки булінгу та застосування заходів виховного впливу. Протягом першого року дії в Україні закону щодо протидії булінгу (цькуванню) судами було розглянуто понад 300 справ.

"Діти мають право зростати в здоровому середовищі та повинні відчувати свою захищеність. Хочу наголосити, що в боротьбі з проблемами булінгу школярам не обійтися без допомоги педагогів і батьків", – написав Шкарлет.

Міністр освіти переконаний, що українське суспільство може протистояти явищам залякування та цькування дітей у школах. Спільними зусиллями педагогів, батьків і правоохоронців треба захищати підростаюче покоління від травмування.

Поговоріть з дітьми

У МОН закликали батьків поговорити відверто зі своїми дітьми, запитати:

• чи комфортно вони себе почувають у класі,

• чи з усіма однолітками знайдена спільна мова.

Сергій Шкарлет закликав залишатися для своїх дітей найближчим другом та надійним плечем підтримки.

education.24tv.ua Джерело:
  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар