Конкурс «Кращий гендерно чутливий профорієнтаційний онлайн-урок у сфері енергетики»

Конкурс «Кращий гендерно чутливий профорієнтаційний онлайн-урок у сфері енергетики»
Конкурси Дата: 18.05.2021

Запрошуємо вчительську спільноту та викладачів/ок професійно-технічних навчальних закладів взяти участь у Конкурсі «Кращий гендерно чутливий профорієнтаційний онлайн-урок у сфері енергетики».

Центр «Розвиток КСВ» оголошує конкурс «Кращий гендерно чутливий профорієнтаційний онлайн-урок у сфері енергетики”. До участі запрошуються вчителі та викладачі загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів.

Мета конкурсу – активізувати гендерно чутливий профорієнтаційний процес за напрямом енергетики, підтримати творчий потенціал та бажання ініціативних наставників молоді долучатися до профорієнтації та заохотити дівчат вивчати технічні науки та долучатись до сфери енергетики.

Учасники конкурсу мають розробити власний профорієнтаційний урок у сфері енергетики та провести його (у форматі он- чи оф-лайн) для своїх школярів чи студентів. Організатори конкурсу надають буклет «Твоє майбутнє в енергетиці» та методичні матеріали для профорієнтаційних уроків у сфері енергетики, доступні у відкритому доступі: https://careerhub.in.ua/vibir-profesii/energy/

Кінцевий термін подання заявок – 19 травня – 18:00

Для участі в Конкурсі потрібно:

До 19 травня 2021 р. – 18:00 подати заявку на участь за посиланням https://drive.google.com/file/d/1hqAMuIFlCkoZ2i1d9NQyuKCMdGSQzk-M/view?usp=sharing

Додаткова інформація про конкурс 

Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар