18 червня 2026 року Центром медіа та інформаційних технологій з метою підвищення рівня інформаційно-цифрової/комунікативної компетентності педагогів із використання цифрових інструментів для реалізації завдань STEM-освіти проведено науково-методичний семінар «Цифрові ресурси STEM освіти».
Під час заходу учасники ознайомилися з ефективними цифровими ресурсами та екосистемами для формування STEM-компетентностей учнів та інженерного мислення дошкільників й отримали методичні та практичні поради щодо використання сучасних цифрових інструментів у професійній діяльності.
Матеріали науково-методичного семінару
https://drive.google.com/drive/folders/19oh5SHFP6sJLJn5eheDRRmCWkM6fZRrF?usp=sharing
Коментарі
Додати коментар