Методичні поради щодо використання цифрових інструментів для візуалізації уроків мистецтва

Методичні поради щодо використання цифрових інструментів для візуалізації уроків мистецтва
Дата: 01.04.2024

Автор: Людмила Кондратова

Сьогодні для вас корисні методичні поради щодо використання цифрових інструментів для візуалізації уроків мистецтва👉Занотуйте, щоб не загубити!

Як доводить досвід, урок мистецтва, в якому вчитель використовує візуалізацію викликає в школярів багато емоцій та позитивних відгуків. В палітрі цифрових інструментів вчителя мистецтва інструменти для візуалізації допомагають зробити навчання цікавим та набагато ефективнішим.

Звернімось до відомих цифрових інструментів, які допоможуть здійснювати захопливі подорожі у світ мистецтва.

Новий погляд на відомі всім цифрові інструменти Microsoft Office 365 та Google для візуалізації уроку мистецтва

Інтерактивні презентації Microsoft Sway - це безліч цікавих можливостей для візуалізації уроку мистецтва: цікаві шаблони, зручні макети, вертикальна прокрутка для навігації, картки із зображенням, відео, тексти, вбудовані елементи, вебпосилання, стіси тощо.

В одній презентації Microsoft Sway можна подати новий матеріал для засвоєння, вбудувати вправи для актуалізації мистецьких знань, додати відеовікторини, захопливі квести тощо.

Інтерактивні презентації Microsoft PowerPoint можуть перетворюватись на відеоуроки мистецтва, що призначені для дистанційного та змішаного навчання. Цифрові інструменти Microsoft PowerPoint легко дозволяють озвучувати презентації голосом, варто лише натиснути послідовність: слайд-шоу, запис, налаштувати камеру і мікрофон та записати відеопрезентацію. Збереження презентації в форматі мр4 дозволяє перетворювати презентації у відеоуроки, які можуть бути розміщені на власних каналах YouTube

Помічник Copilot у PowerPoint є централізованим інструментом, який використовує штучний інтелект і безпосередньо інтегрований у систему та допомагає перетворити творчі ідеї в чудові професійні презентації завдяки потужним можливостям ШІ.

Нейромережа Copilot від Microsoft працює як повсякденний помічник із ШІ, відповідає на Ваші запитання, подає повну інформацію з гіперпосиланнями на джерела, а також допомагає створити власні зображення або скористатись переходом на швидкі шаблони з використанням ШІ, які допоможуть у візуалізації уроків мистецтва.

Інтерактивні презентації Google мають три рівні доступу, які можна використати на уроках мистецтва. Так, в режимі перегляду можна подати новий матеріал, в режимі коментування можна здійснити аналіз творів мистецтва, а режим редагування - здійснювати творчу мистецьку онлайн діяльність разом з учнями або з окремими групами учнів. Чудові можливості є й у використанні вчителем режиму доповідача під час демонстрації презентацій на уроках.

Службові програми Google Photo дозволяють зробити колаж (із 2–9 фото), анімацію (від 2 до 50 фото) або створити відео з найкращих моментів (не більше 50 файлів), які можна використати на уроках мистецтва як для оформлення виставки найкращих дитячих робіт, так і для знайомства з творчістю митців, перегляду шедеврів тощо.

Розширення Google Chrome Blender Creation 3-D suite дозволяє створити анімаційні фільми, візуальні ефекти, анімаційну графіку, інтерактивні 3D програми, віртуальну реальність для уроків мистецтва.

Новий погляд на відомі всім цифрові інструменти вебсервісів для візуалізації уроку мистецтва

Чи знаєте ви, що нейромережі сучасних сервісів дозволяються генерувати україномовні презентації?

Знайомтесь з новими цифровими можливостями сервісів: Prezo та Canva

Після ознайомлення зі сторінками методичного посібника та прикладами цифрових інструментів в каруселі зображень додайте в коментарях👇 посилання на цифровий інструмент, який ви порадите вчителям мистецтва для створення візуалізації уроків мистецтва.

Рекомендовані ресурси:

Microsoft Sway

COPILOT У POWERPOINT

COPILOT

Google Photo

Google Chrome Blender Creation 3-D suite

Prezo

Canva

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: