Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах закладів загальної середньої освіти (ОНОВЛЕНО)

Методичні рекомендації щодо  заповнення сторінок класного журналу в 5 класах закладів загальної середньої  освіти (ОНОВЛЕНО)
НУШ 5-9 класи Дата: 15.11.2022

ОНОВЛЕНО: У листі від 28.10.2022 р. №463/11-10 оновлено Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах: мовно-літературна освітня галузь. Дякуємо Сумському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти за надану інформацію.

 

Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у листі від 28.10.2022 р. №463/11-10 надає методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах закладів загальної середньої освіти, відповідно до освітніх галузей НУШ.

1. Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах: мовно-літературна освітня галузь (на 4 арк).

2. Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах: математична освітня галузь (на 4 арк).

3. Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах: природнича освітня галузь (на 5 арк).

4. Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах: технологічна освітня галузь (на 5 арк).

5. Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах: інформатична освітня галузь (на 4 арк).

6. Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах: соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь (на 6 арк).

7. Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах: громадянська та історична освітня галузь (на 4 арк).

8. Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах: мистецька освітня галузь (на 5 арк).

9. Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах: фізкультурна освітня галузь (на 4 арк).

  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Кожен трактує, як собі хоче: чому і де офіційно це прописано виводити окремими колонками диктант, переказ тощо? Раніше так прописували лише оцінку за зошит і твір напам'ять.

64 6

На Сумщині одне, на Львівщині - інше. Якесь жахіття з тим НУШем...

133 2

А іншомовна де?

49 10

Та нуш,то така мильна бульбашка,то така херня,яка відригнеться і батькам,і дітям,і учитеоям через 4-5 років У 5 класі підручників нема і не буде.Те ж саме і у наступних класах чекає..Алк ж ррзробники програми яйцями блиснули,хтось захистив докторську,хтось кандидатську.

362 10

У методичних рекомендаціях мовно-літературної освітньої галузі була допущена технічна помилка, зокрема в оформленні стрінок журналу із літератур. А взагалі рекомендації на те й рекомендації, що мають рекомендаційний характер. МОНУ дало повну автономію закладам освіти й учителям, тому кожен може розробити свій варіант й затвердити його педагогічною радою

47 5

Що робити з годинами спілкування?

8 2

Чому не активується мовно-літературна галузь?

36 3

Іноземні мови загубили?

20 4

Активуйте,будь ласка, мовно - літературну галузь!!!

19 1

Як добре, що я викладаю математику в 10 класі!

22 2

Активуйте мовно - літературну галузь.

14 1

Будь ласка, активуйте мовно-літературну галузь.

10 2

Тут дехто запитує де іншомовні - вони відносяться до мовно-літературної галузі, бо вони хоч і іншомовні, але мови

4 2

У І семестрі 5-го класу НУШ - рівневе оцінювання, чі як?

7 4

Добрий день. Диктант на уроці зарубіжної літератури. Роз'ясніть, будь ласка. Це літературний диктант чи щось інше? Дякую

2 2

У рекомендаціях помилка при заповненні журналу з літератур: написали Диктант і Переказ , як на сторінці з мови. Для тих, хто запитує про іноземну: усе у І додатку: Мовно-літературна галузь!

2 0

Підкажіть, як ви збираєтесь прописувати факультативні курси? І семестр- зар.? Яи якось по іншому?

2 0

Дякую. Попри деякі невдоволені коментарі, хочу зазначити, що жоден ІППО, за винятком, Сумського, не видав таких чітких рекомендацій. Тому, незважаючи на те, що я живу далеко від Сум, своїм учителям надала саме ці рекомендації.Щиро дякую.

53 2

Наталя. Згодна з Оксаною. Дійсно жоден ІППО, за винятком, Сумського, не видав таких чітких рекомендацій. В рекомендаціях МОН більше загальних фраз. Тому, незважаючи на те, що я живу далеко від Сум, своїм учителям надала саме ці рекомендації. Прохання, якщо є можливість, доповніть про факультативи. Щиро дякую!!!

25 1

Дякую за методичні рекомендації. Кому не подобаються, будь ласка розробіть самостійно.

15 1

Щиро дякую за розроблені методичні рекомендації! Все чітко та зрозуміло! ВИ МОЛОДЦІ!

8 0

Скиньте методичні рекомендації до міжгалузевого інтегрованого курсу stem 5 клас (цікавлять групи обов'язкових результатів навчання). Будь ласка.

6 0

Дякую, Черкаський ІПОПП нічого подібного не зробив.

8 0

Згодна, шановні колеги, з вами абсолютно. Київський ІПОПП нічого не надав, тому також користуємося рекомендаціями Сумського. Хоч за це вдячні

3 1

Як в свідоцтво досягнень мистецької галузі внести бали ,якщо предмет читали два вчителя і сторінки були поділені . Виводити середнє арифметичне ,чт в свідоцтві робити окремі графи ?

6 0

Доброго часу доби, шановні методисти. Ми з колегами щиро дякуюємо за Вашу працю, за доступне логічне пояснення. У захваті від Вашої професійної майстерності. Це ж як на уроці дітям. Якщо я розклала по поличках, зробила опорний конспект, схему або продумала іншу цікаву подачу, то контент сприймається легко і все зрозуміло. Виявляється, що методистом бути - треба мати талант або величезне бажання пояснити аудиторії доступно певні правила або рекомендації. Низький уклін Вам, шановні. З повагою Дніпропетровська обл.

10 0

Взагалі автори можуть відключити коментарі легко. Тому, свої невдоволення ви б висловили власним ІППО. А Сумам щиро дякуємо, що відкрили нам доступ до своїх матеріалів. Шановні методисти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ви ділитесь тим, що легко могли продавати, як робить багато інших спеціалістів. Бажаю Вам натхнення, позитиву, надійних людей завжли поряд та впевнена, що чим більше віддаємо - тим більше отримуємо. Мирного всім неба, здоров"я та затишку в родинах.

40 1

Добрий день. Дякую за методичні рекомендації. Ви - професіонали. Ваша професійна майстерність захоплює. Згодна, що кому не подобаються методичні рекомендації, будь ласка розробіть самостійно.

12 1

Самого головного немає - підручників. От вам і НУШ. Це сміх, а не НУШ

6 3

А чому у технологічній записано лише ТЕО1, ТЕО2, ТЕО3... якщо у Держстанбарті є ще ТЕО4 ?

1 1

Якщо немає оцінювання в І семестрі, то звідки у кінці журналу взялася оцінка (бали) за І семестр???

2 1

Щиро дякую вам, шановні колеги, за методичні рекомендації! Нехай щастить вам!

1 1

Добрий вечір, скажіть, будь ласка, якщо мистецтво інтегрований курс читають два вчителя, оцінка за семестр ставиться одна ( за мистецтво) чи дві (за обр мис та муз мис)?

0 1

Необхідною умовою реалізації завдань мистецької освітньої галузі є дотримання інтегративного підходу через узгодження програмового змісту і результатів навчання. Тому результати підсумкового оцінювання кожного учня/учениці мають бути інтегровані з урахуванням усіх видів діяльності на уроках з усіх видів мистецтва – пізнання та аналіз-інтерпретація творів мистецтва, практична діяльність в галузі мистецтва, виявлення естетичного ставлення (емоційного, оцінного, критичного), види комунікації через мистецтво. У разі викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» двома вчителями і наявності відмінності рівнів очікуваних результатів навчання зі складових інтегрованого курсу, під час підсумкового оцінювання обидва вчителя мають враховувати динаміку особистих навчальних досягнень учня /учениці з різних видів мистецтва та узгоджено встановлювати підсумковий рівень досягнень очікуваних результатів навчання на користь учня. Загальна підсумкова оцінка з інтегрованого курсу, узгоджена між двома вчителями, має виставлятися на кожній із двох відповідних сторінок журналу.

0 2

Доброго дня! РОз'ясніть будь ласка. Скільки має бути (макс-мін) тематичних у семестрі з предмету фізкультура????? ПРи виконанні 6-ти модулів в семестр????

2 0

Доброго дня !Чи є похвальні листи за високі досягнення у навчанні в 5 класі НУШ

0 0

Щиро дякую Сумам. Тільки у вас знайшла толкове пояснення і надала своїм учителям.

0 0

Додати коментар