МОН закликає школи долучитися до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу

З 27 вересня по 1 жовтня в країні проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. МОН просить заклади освіти провести тематичні уроки, обговорення, тренінги, класні години, дружні зустрічі з батьками та інші заходи.

Про це йдеться у листі міністерства від 23 вересня № 4/793-21. У документі пояснюється, що тиждень з протидії булінгу проводиться в зв’язку з оновленням карантинних умов та «можливим переходом окремих закладів освіти на дистанційну форму освіти, а також з урахуванням загрози зростання чисельності випадків небезпечної поведінки дітей під час ізоляції, що несе загрозу їхньому життю та здоров’ю, зокрема спричинених використанням мережі Інтернет».

У МОН нагадали, що до попередження та протидії булінгу в закладах освіти повинні залучатися працівники правоохоронних органів, органів опіки та піклування, охорони здоров’я, представники громадськості та батьки. На сайті міністерства є перелік організацій, які займаються проблемами булінгу в Україні. Також там розміщені довідкові матеріали для проведення заняття «Моя перша подорож безпечним онлайн-простором» для дітей 4-6 років, тематичного уроку для учнів 1-2 класів «Моя суперсила – безпека в Інтернеті». Є матеріали і для учнів з 3 по 11 клас.

  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар