Міністерство освіти і науки України оприлюднило Наказ “Про проведення всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і турнірів у 2023-2024 навчальному році” від 31 жовтня 2023 року.
Ознайомитися з текстом документа можна нижче або за посиланням.
Згідно з наказом, Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів відбудуться в чотири етапи:
✔ І етап – у жовтні-листопаді 2023 року,
✔ ІІ етап – у листопаді-грудні 2023 року;
✔ ІІІ етап – у січні-лютому 2024 року;
✔ ІV етап – у березні-квітні 2024 року.
Організаційно-методичне забезпечення проведения та координацію олімпіад здійснюватиме Національний центр “Мала академія наук”, а загальне керівництво – Директорат шкільної освіти.
Безпосереднє проведення заходів, згідно з Наказом, покладене на:
✔ органи управління у сфері освіти обласних і Київської міської державних (військових) адміністрацій;
✔ заклади післядипломної педагогічної освіти.
Зокрема, вони мають подати до НЦ “МАН”:
✔ до 15 листопада 2023 року пропозиції щодо проведения на їх базі фінальних етапів олімпіад, а також пропозиції щодо програм, персонального складу оргкомітетів і журі змагань;
✔ до 20 листопада 2023 року пропозиції щодо проведення на їх базі ІV етапу олімпіад;
✔ до 1 грудня 2023 року пропозиції щодо персонального складу журі ІV стапу олімпіад і складу оргкомітетів;
✔ до 5 березня 2024 року звіти про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та заявки на участь команд у IV етапі.
Затверджену кількість учасників учнівських команд IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з усіх навчальних предметів можна переглянути в додатках до документа.
Коментарі
Як зареєструвати себе на участь в олімпіаді?
Додати коментар