Освітяни можуть безплатно отримати настільну гру, що вчить критичного мислення

Освітяни можуть безплатно отримати настільну гру, що вчить критичного мислення
Дата: 19.02.2021

50 освітян можуть безплатно отримати освітню настільну гру “Критикотики”, що допомагає розвивати критичне мислення, навички медіаграмотності та фактчекінгу. 

Для цього потрібно заповнити мотиваційну форму та взяти участь у розіграші на fb-сторінках Освіторії та кота Інжира.

Гра містить понад 40 завдань, орієнтованих на розпізнавання фейків, прихованої реклами та маніпуляцій. Розрахована на дітей від 10 років та дорослих.

У цій грі ми поєднали найважливіше: котиків та освіту. Картинки з котиками — універсальна інформаційна зброя. Вони можуть не лише розважати, але й навчати корисного. Критичне мислення – навичка, що допомагає опиратися маніпуляціям, розвиває аналітичні здібності та культивує здоровий глузд”, – розповідають розробники.

Переглянути презентацію гри можна тут.

Розробниками гри виступили експерти ГC “Освіторія” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” в межах програми з розвитку критичного мислення.

НУШ Джерело:
Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Цікаво

0 0

Дуже хочу отримати цю гру!

0 0

Дуже хотілося б мати таку гру.

0 0

Маю велике бажання отримати таку цікаву гру!!!

0 0

Доброго ранку! Я не просто хочу цю гру, вона мені необхідна! Бо це моя тема з самовдосконалення, я на своїх уроках використовую різні методи критичного мислення. Дуже хотіла б зробити свої уроки ще цікавішими з допомогою цієї гри.

1 0

Дуже потрібна гра

0 0

Хочеться отримати гру для подальшого використання в освітньому середовищі. Учні класу люблять цих тварин, тому їхня мотивація ще більше підвищиться.

0 0

Хочу отримати гру до свого арсеналу творчих знахідок.

0 0

Дуже хочу таку гру

0 0

Додати коментар