Розпочато конкурс «Я тебе чую» для формування емпатії до дітей на окупованих територіях

Розпочато конкурс «Я тебе чую» для формування емпатії до дітей на окупованих територіях
Конкурси
Дата: 14.06.2024

Міністерство освіти і науки України спільно з «Центром громадянської просвіти «Альменда» проводять Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації». Мета — сформувати в суспільстві розуміння і співпереживання до реалій життя дітей на тимчасово окупованих територіях.

Для кого? До участі запрошуються учні 8 – 11 класів закладів загальної, професійно-технічної та фахової передвищої освіти. Їм пропонується написати есе у формі листа до ровесників із ТОТ із розумінням їхнього становища та словами підтримки.

Як? Для написання есе організатори рекомендують ознайомитись із матеріалами про реалії життя дітей в окупації. Учасники, які пройшли відбірковий етап отримають Дипломи Лауреатів та учасників Конкурсу в електронному форматі. Кращі роботи будуть рекомендовані для публікації.

Коли? Роботи приймаються до 31 липня. Результати оголосять до 1 вересня, а переможці отримають цінні призи.

Умови конкурсу — тут.

Покликання на реєстраційну форму — тут.

Цей конкурс важливий для підтримки психологічного стану дітей, які зараз перебувають під окупацією. Листи однолітків допоможуть їм усвідомити, що про них пам'ятають і чекають вдома.

Конкурс проводиться «Центром громадянської просвіти «Альменда» за підтримки Міністерства освіти і науки України, в рамках проєкту «Дитинство без кайданів: Протистояння впливу окупації». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program.

Джерело:

Вподобайкі:

1
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: