Суд зобов’язав 9-класника, який вчинив крадіжки, прочитати роман “Сагайдачний”

Суд зобов’язав 9-класника, який вчинив крадіжки, прочитати роман “Сагайдачний”
Дата: 20.04.2024

У місті Малин, що на Житомирщині, учень 9 класу разом із товаришем обікрав магазини “Аврора” та “Червоний маркет”. Серед покарань, які суд виніс школяреві, було прочитати роман “Сагайдачний”.

Про це йдеться у вироку Малинського районного суду, передає портал “MALYN.MEDIA”.

Правоохоронним органам стало відомо про щонайменше 4 випадки крадіжок із місцевих магазинів, які разом із старшим товаришем влітку минулого року здійснив учень 9 класу Луківського ліцею.

Зазначається, що підлітки викрали товару на майже 2 500 гривень. Йдеться про бездротові навушники, автомобільний прикурювач, набір риболовних важків, солодощі тощо.

Під час розслідування справи школяр визнав свою провину й зазначив, що щиро шкодує про вчинок. За версією підлітка, до злочину його схиляв старший товариш. Раніших судимостей хлопець не мав.

Малинський районний суд, після ознайомлення з усіма деталями справи, спочатку ухвалив рішення – позбавити дев’ятикласника волі на три роки. Утім, зрештою, хлопцю залишили іспитовий термін на один рік. У цей час він буде знаходитися під наглядом і у випадку будь-якого проступку отримає суворіше покарання.

Крім того, суд зобов’язав школяра прочитати роман Андрія Чайковського “Сагайдачний”, який присвячений Петру Конашевичу-Сагайдачному – кошовому отаману Запорізької Січі.

Джерело:

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: