У Києві директор школи подав на уряд до суду: вимагає скасувати обмеження для вчителів

У Києві директор школи подав на уряд до суду: вимагає скасувати обмеження для вчителів
Вакцінація Дата: 04.10.2021

Директор спеціалізованої школи №210 у Києві Дмитро Ламза подав судовий позов на уряд до Окружного адміністративного суду столиці. Він вимагає скасувати карантинні обмеження для вчителів.

Джерело: фейсбук Дмитра Ламзи

Відповідачем по справі є Кабінет Міністрів, третьою стороною виступає Профспілка працівників освіти й науки України.

Директор школи підтримує вакцинацію, але вважає, що при цьому треба дотримуватися закону. "Чому в сучасній правовій країні все робиться не по закону? Хто придумує вигадані відсотки і чому саме 80%, а не якийсь інший відсоток?", – запитує він.

Головна вимога позову – повернути конституційні права педагогам, визнавши протиправними та нечинними положення підпункту 15-1 пункту 3 та підпункту 10 пункту 3-5 Постанови уряду від 9 грудня 2020 р. №1236 від 24 вересня 2021 року.

"Я – освітянин і не буду мовчати, коли страждають мої колеги та друзі! Колектив, який я очолюю, занепокоєний подіями, що відбуваються навколо освіти. Школи закривають на дистанційне навчання, а деякі школи закривають повністю і переводять працівників у відпустку за свій рахунок", – розповів Дмитро Ламза.

Директор вважає подання зазначеної заяви відповідальним кроком щодо своїх колег, конституційні права яких порушуються державою. Ламза впевнений, що його позов матиме резонанс, і "посадовці схаменуться щодо неправомірних дій щодо вчителів".

Дмитро Ламза вважає, що освітянам не дають працювати, від чого страждають люди, а головне – діти. Директор упевнений, що в цій ситуації треба діяти.

Текст публікації Дмитра Ламзи:

Позов до суду на КМУ подано! Я – освітянин і не буду мовчати, коли страждають мої колеги та друзі! Колектив, який я очолюю, занепокоєний подіями, що відбуваються навколо освіти; школи закривають на дистанційне навчання, а деякі школи взагалі закривають і переводять працівників у відпустку за свій рахунок.

Сьогодні я зробив відповідальний крок по відношенню до своїх колег, конституційні права яких порушуються державою. Кожен хоче працювати, але освітянам не дають… У мене сотні питань, а відповіді на них отримати не можу. На всі звернення тільки відписки.

Я за вакцинацію і вважаю, що вона потрібна! Чому в сучасній правовій країні все робиться не по закону? Хто придумує вигадані відсотки і чому саме 80%, а не якийсь інший відсоток?

Сумно! Але сумувати досить, треба діяти! Головна вимога позову: визнати протиправними та нечинними положення підпункту 15-1 пункту 3 та підпункту 10 пункту 3-5 Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 у редакції від 24.09.2021.

education.24tv.ua Джерело:
Слідкуйте за новинами:
Поділитися:

Коментарі

Підтримую!!! Якщо всі разом встанемо- тоді нас будуть поважати діти, батьки і суспільство! Зашуганий вчитель не може виховати вільного громадянина!

7 0

Підтримую.

3 0

Підтримую

0 0

Підтримую

0 0

Додати коментар