Уже вчетверте в Україні відбудеться фестиваль "Вчителі майбутнього". Дві тисячі освітян з усієї нашої держави у Львові зберуться на найбільшу освітню подію.
Фестиваль запланували провести 20 – 21 червня. Він, до слова, відбувається з 2018 року.
У Львові на фестивалі зберуться дві тисячі освітян
Так, подія має зібрати разом для обговорення освітніх питань понад 2000 учасників/-ць та спікерів/-рок з України та з-за кордону.
"Освітній фест 2024 – це близько 100 подій, провідні освітні хедлайнери й експерти з України та світу, панельні дискусії, презентації, лекції, майстерки, інтерактивні формати та якісний нетворкінг", – кажуть організатори події, серед яких – ГО "Освіторія".
Серед учасників та учасниць будуть учителі та адміністрації шкіл різних форм власності типів навчання, представники державних установ, міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, ed tech підприємці, лідери громадської думки в галузі освіти, суспільних трансформацій та інновацій, представники українських та міжнародних громадських організацій.
У програмі – понад 10 тематичних напрямків:
• філософія освіти;
• дошкілля;
• початкова освіта;
• НУШ і компетентнісне навчання для життя;
• старша профільна школа;
• цифрова трансформація освіти;
• педагогічне лідерство та освітній менеджмент;
• шоурум освітніх інновацій STEMеxpo;
• ментальне здоров'я та спорт;
• інклюзивна освіта та інші.
Головна тема заходу освітнього фестивалю "Вчителі майбутнього 2024" – "Сила освіти під час війни".
Детальну програму заходу оприлюднять згодом на сайті події.
Коментарі
Чому не обговорюється позашкільна освіта? Ця освіта часом дає більше, ніж просто школа
Додати коментар