Учасникам НМТ заборонили залишати собі чернетки після іспиту

Учасникам НМТ заборонили залишати собі чернетки після іспиту
Дата: 31.05.2024

Український центр оцінювання якості освіти посилив заходи, що спрямовані на унеможливлення витоку інформації про завдання національного мультипредметного тесту.

Відтепер учасникам НМТ буде заборонено виносити з аудиторії свої чернетки після складання іспиту, якщо на аркуші записані умови завдань.

Відповідні зміни до Регламенту роботи тимчасових екзаменаційних центрів внесені наказом Українського центру оцінювання якості освіти.

Зокрема, під час складання НМТ учасник має право користуватись чернеткою і робити на ній записи або числові розрахунки.

Згідно зі змінами, таку чернетку під час виходу на перерву між двома блоками мультитесту учасник має залишити на своєму робочому місці.

Після складання іспиту учасник НМТ має повернути свою чернетку старшому інструктору і лише після цього поставити свій підпис в аудиторному протоколі.

Своєю чергою старший інструктор після завершення тестування має передати зібрані чернетки разом з аудиторними протоколами та індивідуальними картками учасників відповідальному за екзаменаційний центр.

У разі, якщо учасник НМТ відмовиться повернути чернетку інструктору, той має попросити показати чернетку.

У випадку, якщо в чернетці немає записів, що містять завдання тесту, старший інструктор може дозволити забрати чернетку.

Якщо ж на чернетці є записи, що містять умови завдань, учасник зобов’язаний повернути ці матеріали співробітникам екзаменаційного центру.

Для вирішення конфліктної ситуації старший інструктор може запропонувати учаснику НМТ переписати його відповіді на новий аркуш, який буде дозволено забрати з собою.

Наказ УЦОЯО № 85 від 30.05.2024 року "Про затвердження змін до Регламенту роботи тимчасового екзаменаційного центру у 2024 році"

Джерело:

Вподобайкі:

0
0
0
0
2

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: