В Івано-Франківську пообіцяли мільйон навчальному закладу за 100% вакцинації

В Івано-Франківську пообіцяли мільйон навчальному закладу за 100% вакцинації
Вакцінація Дата: 22.09.2021

Мільйон гривень на розвиток інфраструктури виплатять навчальному закладу, який першим забезпечить повну вакцинацію співробітників.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв виділити один мільйон гривень на розвиток інфраструктури навчального закладу, який першим забезпечить на 100% вакцинацію співробітників від коронавірусу. Про це Марцінків заявив під час оперативної наради у вівторок, 21 вересня.

"Перший заклад, який досягне 100% вакцинації працівників, отримає 1 млн грн на розвиток інфраструктури", - заявив міський голова.

За інформацією Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради, в 50 з 58 шкіл міста вакциновані 80% (і більше) працівників. У працюючих дитсадках цього показника досягли співробітники 29 закладів з 44. Також 80% персоналу отримали щеплення в кожному другому закладі позашкільної освіти. Працівники восьми закладів професійно-технічної освіти поки не змогли досягти цього показника.

Кореспондент Джерело:
Слідкуйте за новинами:
Поділитися:

Коментарі

35 000 итальянских дальнобойщиков решили заблокировать страну с понедельника, с 27 сентября! Так они протестуют против насильственной вакцинации

1 0

Додати коментар