В Україні розробили безкоштовний додаток для вивчення програмування

В Україні розробили безкоштовний додаток для вивчення програмування
Дата: 18.03.2023

Безкоштовний додаток «Скажені Кролики Навчають Програмувати» відтепер доступний на мобільних платформах і ПК.

Завдяки цьому додатку, діти та підлітки можуть вивчати основи алгорітміки та програмування в ігровій формі, проходячи відповідні квести.

«Скажені Кролики Навчають Програмувати» запрошує гравців на космічну станцію щоб прибрати безлад, створений веселими кролико-космонавтами, використовуючи прості інструкції, цикли та алгоритми, що схожі на написання коду. Одна із задач – оптимізувати кількість рядків коду (команд) при досягненні цілі. Враховуючи наповнення, дизайн та доступність додатку ми маємо надію, що він буде використовуватися у навчальних цілях в школах, адже вивчення програмування за допомогою ігор – це веселий та привабливий спосіб познайомитись із світом нових технологій та спробувати отримати нові навички чи професію.

«Основний напрямок нашої КСВ стратегії як на глобальному рівні, так і в Україні – інвестиції в розвиток майбутніх поколінь. Тож українська локалізація додатку, що навчить дітей основам програмування в цікавій ігровій формі, стала для нас логічним кроком і я дуже вдячна нашій команді волонтерів, які адаптували додаток. Кролики це не перший навчальний проект, який ми запускаємо спільно з IT Ukraine Association. Раніше ми представили аудиторії безкоштовний геймдев-курс «Навчайся. Грай. Працюй.», який був підтриманий Міністерством Освіти і Науки України, та є у вільному доступі на платформі ed-era.com, тож ми раді продовжити нашу співпрацю вже зі «Скаженими Кроликами…», і сподіваємось, що школярі, їхні вчителі та батьки будуть в захваті від додатку», – коментує Катерина Романова, директорка з комунікацій Ubisoft Ukraine

Освітній додаток «Скажені Кролики Навчають Програмувати» вже доступний для скачування на ПК, iOS та Android за лінками:

ПК – [Ubisoft Connect]

iOS – [AppStore]

Android – [Google Play]

Додаток було локалізовано на волонтерських засадах силами працівників студій Ubisoft Ukraine (Київ та Одеса). У адаптації проєкту взяли участь 10 фахівців різних спеціальностей – від програмістів, до дизайнерів. Разом із перекладом, було адаптовано логотип, та шрифти.

Джерело:

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: