Вчителів відсторонять від роботи, якщо вони відмовляться від вакцинації проти COVID-19

Вчителів відсторонять від роботи, якщо вони відмовляться від вакцинації проти COVID-19
Вакцінація Дата: 27.09.2021

Міністерство охорони здоров'я України включило освітян та чиновників до переліку професій, працівники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19. Якщо ж вчителі відмовляться чи уникнуть щеплення – їх будуть відстороняти від роботи.

Джерело: Федерація профспілок України

У пояснювальній записці до проєкту йдеться про те, що, відповідно до статті №12 працівники окремих професій, діяльність яких може призвести до поширення інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням.

Якщо ж хтось з освітян чи чиновників відмовиться – їх будуть відстороняти від роботи.

"У разі відмови або ухилення від обов'язкових профілактичних щеплень, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт", - йдеться в документі

У МОЗ заявили, що Європейський суд з прав людини підтвердив, що обов'язкова вакцинація є законною і може бути необхідною, а також не протирічить Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Згідно з документом, вакцинації проти COVID-19 підлягають:

• вихователі, вчителі шкіл, викладачі коледжів та профтехів,

• працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів,

• працівники місцевих державних адміністрацій.

Додамо, що викладачі вишів не включені до переліку, тож для них не передбачається обов’язкова вакцинація проти коронавірусу.

education.24tv.ua Джерело:
Слідкуйте за новинами:
Поділитися:

Коментарі

А мед.персонал- ні? Цікаве рішення..

11 1

А высшие учебные заведения - не разносчики инфекции? В одном городе,на одной улице находятся,едут в одном автобусе .

13 1

Странные законы, вернее полное беззаконие

15 0

А батьки учнів, яких вдвічі більше як дітей, не є загрозою для вчителів

7 0

Обязательная вакцинация не может быть законной! Это против конституции! Нужно массово устраивать протесты. Европа наконец-то просыпается ото сна.

6 0

Беззаконие полнейшее. Получается, учителя главные разносчики болезни...странно... А как же забитые автобусы, в которых даже водители без масок. А как же врачи и медсестры, которые в большей степени сталкиваются с больными. А как же кафешки, спортзалы, кинотеатры и т.д. Вообщем, нашли козлов отпущения - учителей.

4 0

Объясните : зачем писать обязательно согласие на добровольную вакцинацию ,зачем ....????????

3 0

Мене ще цвкавить одне: чому в першу чергу не вакцинують водіїв громадського транспорту та продавців? А взялися за вчителів часом те тому, що хочуть вщент розвалити систему освіти?

2 0

Медиков не включают из-за возможных протестов, а учитывая дефицит кадров бояться это делать :)) А тут можно, как скот на убой

0 0

Додати коментар