Всесвітній день тварин: як провести його з дітьми?

Всесвітній день тварин: як провести його з дітьми?
Дата: 03.10.2022

4 жовтня у світі відзначають День тварин (World Animal day) 🐾 Ця дата спрямована на привернення уваги людства до прав тварин, їхнього добробуту та нашу відповідальність за долю безхатніх пухнастиків.

Освіторія разом із Благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам Happy Paw підготували поради про те, як провести цей день разом із дітьми цікаво та корисно 🔝

👉👉 Гортайте галерею, обирайте ідеї для уроків чи активностей, а також діліться у коментарях власним варіантом відзначення Всесвітнього дня тварин

❗📣 Серед усіх, хто залишив коментар ми розіграємо 3 настільні гри Happy Paw, що в ігровій формі навчають відповідальному ставленню до братів наших менших.

Освіторія Джерело:
  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Добрий вечір. Я педагог-організатор, тому запропонувала дітям провести фоточелендж з тваринками. Багато діток відгукнулися на мій заклик.

2 0

Ми з дітьми вирішили поділитися світлинами з тваринками і створили спільний фотопроект. Ми маємо захищати і турбуватися про наших друзів. Адже Земля- наш спільний дім.

2 0

Я координатор лідерів учнівського самоврядування. Сьогодні ми будемо по максимуму піклуватися про наших тваринок. Для парку з молодшими вже заготовляємо годівниці. З приводу без до них собак ведемо перемовини з приводу побудови притулку в громаді... а також проведемо он лайн зустрічі на тему: ми повинні вміти дбати

0 0

Мої третьокласники на відмінно дали відповіді у онлайн-вікторині "Ветеринар", повторили правила відповідального догляду за тими, кого приручили, переглянули і обговорили мультиплікаційний фільм "Забери мене додому", поповнили свій словниковий запас фразеологізмами, де є назви тварин.

0 0

Добрий вечір! Мої ДРУГОКЛАСНИКИ вирішили допомогти притулку для тварин. Збирають усе необхідне: корм, теплі речі, медикаменти...

0 0

Ми з учнями 1 класу Ліцею "Нова школа" с. Катеринівка створили колаж "Друзі наші менші", де діти представили фото зі своїми улюбленими котиками, собачками і, навіть, козеням. Всі добре ставляться до своїх питомців і з радістю їх доглядають.

0 0

Додати коментар