Чи є відмінності в тому, як учні з поганими й гарними передумовами для навчання користуватися інтернетом? - PISA

Чи є відмінності в тому, як учні з поганими й гарними передумовами для навчання користуватися інтернетом? - PISA
Дата: 22.07.2021

• Навіть у тому разі, коли всі учні, включно з тими, у кого найгірші передумови для навчання, мають легкий доступ до інтернету, соціально-економічний статус впливає на цифровий розрив (англ. digital divide), який все ще зберігається в тому, як учні використовують технології.

• У п’яти скандинавських країнах, Гонконзі (Китай), Нідерландах і Швейцарії понад 98 % учнів з поганими передумови для навчання мають доступ до інтернету вдома. На відміну від цих країн, у деяких країнах з низьким і середнім рівнем доходу багато школярів з таким самим статусом мають доступ до інтернету лише в школі, та й то якщо він взагалі є.

• У 2012 році в середньому по країнах ОЕСР учні з поганими передумовами для навчання проводили щонайменше стільки ж часу в режимі онлайн, скільки й учні з гарними передумовами. У 21 країні та економіці з-поміж 42 перші провели більше часу онлайн, ніж другі. 

• У всіх країнах / економіках те, що учні роблять з комп’ютерами (від використання електронної пошти до читання новин в інтернеті), пов’язане з їхнім соціально-економічним статусом. Учні з гарними передумовами для навчання частіше шукають інформацію або читають новини в режимі онлайн, ніж учні з поганими передумовами. Натомість другі більш схильні спілкуватися в чаті або грати у відеоігри онлайн, принаймні настільки ж часто, наскільки й учні з гарними передумовами.

🔎Більше тут 👉https://bit.ly/2UtvaGj

Слідкуйте за новинами:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар