Це ініціатива від українських вчителів, які безоплатно допомагають дітям опановувати фізику, повідомив на своєму Telegram-каналі віце-прем’єр із цифрової трансформації Михайло Федоров.
Що пропонує Online Physics School:
• вивчення «не сухої» фізики з науковим підходом та можливістю спілкуванням з науковцями-практиками;
• додаткове освоєння необхідного математичного апарату;
• розвʼязання задач олімпіадного рівня;
• можливість спілкування з широким колом учнів по всій Україні;
• можливість поглибленого вивчення фізики та виходу за межі шкільної програми.
Це безкоштовна фізична освіта для учнів 8–11 класів. Еквівалент повноцінного навчання з фізики за програмою найкращих фізико-математичних ліцеїв України разом з провідними вчителями та вченими. Програма школи є повністю узгодженою з програмою вивчення фізики в профільних школах України.
«Зараз Україні як ніколи треба технічні спеціалісти. Defense Tech, відновлення, енергетика, звʼязок, медицина — одні з найпріоритетніших галузей під час та після війни. Вакансій з цим напрямків багато, і щоб рухатися вперед, треба розвʼязати одну з ключових проблем — дефіцит кадрів. Розвиваємо STEM, реформуємо профтехи спільно з МОН, також намагаюсь підтримувати класні проєкти, наприклад, Online Physics School», — зазначив Михайло Федоров.
Уроки проходять тричі на тиждень у Zoom. Серед викладачів — найдосвідченіші спеціалісти, які закохуюють дітей у предмет. Вони роками ефективно готують до НМТ, ЗНО та олімпіад всіх рівнів. Викладачі пояснюють все на практиці, займаються наукою, програмують. В онлайн-школі є авторські курси для тих, хто зацікавився окремим напрямом, — акустика, астрофізика, програмування на Python, підготовка до НМТ та інші.
Більше інформації про проєкт на сайті.
Школу створили у 2022 році вчителі з Херсонського фізико-технічного та Харківського фізико-математичного ліцеїв. До створення долучились науковці з Лейденського університету, Нідерланди. Усе, щоб підтримати дітей, які втратили можливість навчатися через війну.
Коментарі
Додати коментар