Кодекс законів про працю України встановлює, що працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної та творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачено законодавством, колективним договором або угодою сторін.
Детальніше про сумісництво та суміщення у інфографіці
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 № 2352-ІХ внесено зміни до статті 102-1 КЗпП, яку викладено у новій редакції. Встановлено, що сумісництвом вважається виконання працівником, крім основної, іншої оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому самому або іншому підприємстві, в установі, організації або у роботодавця – фізичної особи.
Детально про зміни👉
Коментарі
Робота методиста в тому самому закладі на 0,5 ставки вважається сумісництвом чи педнавантаженням?
Чи може заступник директора з НВР дошкільного підрозділу суміщати свою основну діяльність з вихователем?
Я працюю практичним психологом в закладі освіти на повну ставку. В іншому навчальному закладі буду працювати за сумісництвом на о,25 ставки практичного психолога. У своєму навчальному закладі маю 1 категорію. Як мені будуть оплачувати заробітну плату в іншому закладі чи по 1 категорії чи іншій?
Я працюю за сумництвом вчителем в інший школі з педнавантаженям 10 годин на тиждень як порахувати мою місючну зарплату в цій школі. Дякую
Я працюю за сумніцтвом вчителем фізики у сусідній школі з педавантаженням 10 годин. як перевирити мою місячну оплату в цій школі. Дякую
Додати коментар