Про правові наслідки рішення КСУ для вчителів-пенсіонерів

Про правові наслідки рішення КСУ для вчителів-пенсіонерів
Вчителям Дата: 19.02.2023

Враховуючи актуальність та важливість теми, поділюсь як юрист своїми поглядами на основні правові наслідки рішення КСУ.

1. Усі педагогічні працівники, незалежно від віку, в рівних умовах – можуть працювати, як за безстроковим трудовим договором, так і за строковим.

2. Керівники ЗЗСО відтепер не мають жодних законних підстав примушувати працівників до переходу на строкові договори.

3. У розпочатих судових справах щодо законності переведення педпрацівників після 1 липня 2020 року має враховуватись рішення КСУ.

4. Варто пам’ятати, що учасниками трудового договору є дві сторони: роботодавець та працівник, а, отже, хочемо ми того чи ні,  переведення педагога на умови безстрокового трудового договору можливе за умови згоди (бажання) обох сторін. Найпростіший спосіб: педагогічний працівник пише заяву на ім’я  керівника з проханням змінити істотних умов трудового договору, перевівши зі строкового договору на безстроковий. Керівник на підставі поданої заяви видає відповідний наказ, ознайомлює з ним працівника і трудові відносити змінюються.

5. Але якщо керівник відмовляється переводити працівника зі строкового договору на безстроковий, то такий спір вирішується в судовому порядку. Причин для такої відмови може бути безліч, вони можуть бути, як і об’єктивні, так і суб’єктивні.

6. Якщо ж педагог-пенсіонер вже був звільнений з роботи до 7 лютого 2023 року, то він може звернутись до керівника навчального закладу і буде прийнятий (неприйнятний) на роботу. Рішення керівника може бути оскаржено до засновника, або до суду.

Ось такі основні моменти, які, на мій погляд, випливають з рішення Конституційного суду. 

Щиро бажаю всім миру в усіх його проявах!

Бережімо кожен себе і один одного.

  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Добре, що є БЕЗЛІЧ причин відмовити. А вчитель зі злиденною пенсією має право мати право.

5 2

Рішення Верховної Ради по цьому питанню не потрібне, тільки КСУ?

2 0

А що робити молодим? Куди їм діватись? Їм також треба працювати, набиратись досвіду, жити за щось. З такими рішеннями вся молодь розлетиться по світах. Дайте пенсіонерам відповідну пенсію і вони самі підуть на відпочинок.

16 1

Хіба "Закон України про повну загальну середню освіту" хіба не повинен пройти відповідну редакцію?

2 0

Напишіть, будь ласка, правовий алгоритм переведення вчителів пенсіонерів на безстроковий договір. Бо кожен керівник тракту рішення КСУ по-своєму.

10 0

На сьогоднішній день змін щодо контрактів з учителями-пенсіонерами до Закону "Про повну загальну середню освіту" немає жодних, то як директор може не виконувати дану норму, не дотримуватися Закону? Якщо КСУ визнав контракти незаконними, то нехай доведе справу до логічного завершення: зобов'яже МОН внести зміни і оформити все законно. Якщо рішення КСУ має вищу юридичну силу за Закон, має бути підготовлено наказ/розпорядження (будь-який нормативний! документ), який розсилається на всі управління/департаменти для виконання, тому що поки нічого схожого немає.

8 0

Добре!. Про вчителів-пенсіонерів подумали, а про дітей (учнів) та про молодих вчителів, хто подумає? Нехай пенсіонери працюють до смерті, вчать дітей в умовах сучасності, на старий манер, нехай повертаються ще старіші, в нас же дискримінація, а молоді вчителі після інституту нехай їдуть за кордон.

6 3

Чи мають право звільнити вчителя -пенсіонера, який був на контракті, без його згоди, посилаючись на те, що в кінці червня цього року закінчується контракт?

12 5

Чи мають право звільнити вчителя -пенсіонера, який був на контракті, без його згоди, посилаючись на те, що в кінці червня цього року закінчується контракт?

2 1

Поясніть, будь ласка, чи має право директор школи зменшити тижневе навантаження вчителю, що є вже пенсіонером, але продовжує працювати?

1 2

Як правильно звільнити вчителя пенсіонера , який працював по строковій угоді

3 1

Поясніть, будь ласка, чи має право директор школи зменшити тижневе навантаження вчителю, що є вже пенсіонером, але продовжує працювати?

0 0

Мене теж цікавить те саме питання що й Ольгу і Тетяну. Коли очікувати відповіді?

1 0

Якщо вже є рішення суду про звільнення директора школи у зв"язку із закінчення однорічного трудового договору чи можна тепер оспорювати це рішення суду у світлі Рішення КСУ від 07,02,2023р, щодо неконституційності абзацу 3.ч. 2 ст 22 ЗУ Про освіту...

0 0

Додати коментар