Щодо особливостей організації навчання у закладах освіти в 2021/2022 навчальному році

Щодо особливостей організації навчання у закладах освіти в 2021/2022 навчальному році
Дата: 09.08.2021

Міністерство освіти і науки України надалоінформацію щодо пропонованих варіантів (сценаріїв) організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 у 2021/2022 навчальному році та пропозиції МОН щодо вдосконалення нормативно-правового забезпечення протидії коронавірусної хвороби (COVID-19) в системі освіти.

У листі розглянуті три варіанти організації освітнього процесу:

Варіант 1 – низький рівень захворюваності, «зелений» рівень епідемічної небезпеки

Варіант 2 – високий рівень захворюваності, «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Варіант 3 – середній рівень захворюваності – «жовтий» і «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки.

У листі зазначено, що "для організації освітнього процесу за будь-яким варіантом (сценарієм), за яким можливе очне навчання, важливим є нормативне визначення % вакцинованого персоналу закладу освіти і механізму допуску до роботи працівників у разі відмови від вакцинації або наявності протипоказань до вакцинації".

Лист Міністерства освіти і науки України від 23.07.2021 №1/10-3101 “Щодо особливостей організації навчання”

  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Дайте дітям спокійно вчитися, а людям спокійно жити. Спасайте себе!!!! Спасатєлі!!!! ДОСИТЬ вже вашої брехні. Мало мільйонів нагребли? Кому ми потрібні? А хочете спасти, то давайте, там онкохворих багато і ще різними тяжкими недугами, але вас спасатєлєй там щось не видно. Собі вколіть тої хєрні і чим побільше, може стане вас чим поменше, а простим людям легше дихати буде Такі великі святкування дня конституції, а ви її читаєте, га? Ви другий рік нагло порушуєте права людей. Багато судів про це кричать. Але спасатєлєй не зупинити!!!! Сволочі!!!!

489 41

Шановний,ви просто не хворіли ковідом ,тому не знаєте що це таке!

94 132

Перегинів і зловживань, на жаль, тут знайдеться достатньо. Але фактом є надзвичайно серйозна проблема для всього світу повних наслідків ми ще не знаємо. Вітя, очевидно, ще маленький хлопчик ( бо ж Вітя) і не розуміє проблеми, а ще, мабуть, наслухався "Мудрих" дядечків і тітонька. Не дай Боже тобі Вітя захворіти на цю недугу.

46 97

А діти,які ідуть в школу, батьки дітей теж повинні бути вакциновані на 80%? Цитата із статті: "Ляшко каже, що МОЗ прогнозує різні сценарії, адже коронавірус поводиться непередбачувано." Повна дурня!

138 11

Якщо впкцинуються тіки вчителі, а діти і батьки ні, то тоді небачу взагалі в тому смислу... Тим більше, чого вимагати вакцинації від вчителів, якщо учні посуті є такими ж потенційними '' рознощиками'' хвороби, впринципі як і вакциновані...

259 10

Тут був коментар стосовно конституція, _ то хотілось би зазначити, що її порушують не останні 2 роки, а практично весь період незалежності, і по значній кількості статей... Нажаль( взяти б хочяб пункт про те, що всі надра і ресурси держави Україна належать народу України... А не тіки депутатам=олігархам

155 3

Господи! Да оставьте же нас в покое!!! Нам не нужна ваша псевдозабота!!!

144 9

Свою вакцину тримайте для себпе ,нам не потрібні ніяки ваші вакцини і нічого примусово заставляти,хто хоче ,нехай вакцинується.

185 11

Сколько же у нас наивных ведомых, доверчивых, чистых душой людей, которых, к сожаленью, просто нагло обманывают!

65 4

Мені от цікаво, чому ціле літо про коранавірус практично не чути було, а як тільки розпочинається навчання у школах з'являються нові штампи: дельта, йота і так далі. І знову дистанційне.... Таке враження що наше керівництво цілеспрямовано іде на курс отупіння наших дітей.

186 4

В этом году на ремонт школ не выделены деньги. Зато привезли очень много дезинфекции, завалили просто весь подвал. Столько не нужно. А красить забор нечем. У нас всегда перегибы. Кто то просто зарабатывает. От гриппа тоже многие умирали. Но не было столько информации об этом.

85 3

Віталію. Діти й так тупі... Хіба ж вони навчаються? Завжди в смартфонах граються...

34 20

Чому абсолютно нічого не сказано про перехворілих на ковід вчителів?У них же сильніший імунитет ,ніж у вакцинованих.Що за маячня?

70 3

Який сенс у тих вакцинах, якщо вірус мутує. Вакцинація від корі-(целеспрямована на конкретний вірус) не дає захисту від хвороби.Люди перехворіли, тяжкі випадки теж були. А коронавірус, як і вірус грипу, постійно змінюється.Імунітет потрібно зміцнювати, більш користі буде.

109 2

Ігоре, ви за своїх дітей говорите? Так то гени. Навкруги мене діти розумні.

39 7

В Ізраїлі 95% вакцинованих захворіло на даний період. У вас що, закінчився термін вакцин? Ви хочете на людях провести експерименти? У вас є власні діти, родичі, друзі в Раді і міністерствах, експерементуйте! А людям дайте пожити. Я пепехворіла і не буду. Ще, навіть, лікарняні не заплатили.

87 1

Говорять, що вакцинація добровільна. А насправді вчителів примушують вакцинуватись, бо до роботи не допустимо (проводьте заняття онлайн). Найкращі результати навчання - при живому спілкуванні вчителя і учнів (надавача послуг і здобувачів освіти). А як можна проводити онлайн практичні заняття з трудового навчання? Це цілеспрямована робота на погіршення рівня знань здобувачів освіти. Я також перехворів на короновірус і знаю що це таке. Від деяких інших хвороб хворіє і помирає не менше людей, ніж від коронавірусу, а епідемію не оголошують. Потрібно зміцнювати імунітет.

110 2

Але в нашому районі з провакцинованих лікарів не помер ніхто, а вчителів у районі від ковіду померло восьмеро! Тому кожному вирішувати за себе.

14 12

Кошмар повний .Чи є від біологічної зброї вакцина? Чому ніхто не говорить так багато про туберкульоз ? Україна офіційно на 4 місці в світі, а не офіційно напевно на 1.Краще б виділили трошки грошей на миття маршруток! А ще менше б зарази всякої в повітря запускали, ато мозги повністю від грошей на виворіт знесло...

52 1

В ЮАР в Стелленбосском университете есть надпись,, Уничтожение любой нации не требует атомных бомб или использование ракет дальнего радиуса действия Требуется только снижение качества образования и разрешение обмана учамщимися на экзамене Пациенты умирают от рук таких врачей Здания разрушаются от рук таких инженеров Деньги теряются от рук таких э

51 1

Экономистов и бухгалтеров Справедливость теряется от рук таких судей Крах образования это крах нации,,

38 0

Я с удовольствием пойду на митинг,если в Одессе такой будет,ибо я задолбалась учить ребенка дома,я не могу разорваться,боже помоги,и колоть ребенка не дам ,у дочки проблемы с сердцем

23 0

Так, вакцинація це проблема не тільки України. Просто іде винищення чисельності людей на планеті. Це планувалось вже давно років 40 тому точно,

33 1

І справді, дайте спокійно жити і вчитися дітям! Ви знаєте скільки летальних випадків по туберкульозу, по онкології і т.д і т.п. А ви все ковід та ковід! Працюю в лікарні, ніхто з нас ковідних коштів не отримував! Хтось на тому конкретно набиває свої кишені! Зрештою, на теперішній час ми взагалі виживаємо, тому, що не дають в повному обсязі заробітної плати на руки 4700 грн. При такій зарплаті можна захворіти на будь-яке захворювання, але то нікого не цікавить, особливо владу!!!!

24 1

А чому, власне, пропагується вакцинація саме вчителів, а не депутатів, лікарів, інженерів, юристів, поліціянтів. Що за вибіркова вакцинація? Заклад запрацює, якщо 80% провакцинуються, та директори і батьки шкуру здеруть з того педагога, коли не прийме дози. Добровільно тільки на словах. А як щодо 80% вакцинації депутатів у ВР, а то заберуть мандат?

33 0

Почему заставляют прививаться?! Это дело добровольное. Ещё не хватало кинуть одну прививку, ослабить имутет. Потом вторую на ослабленный иммунитет. И всё, болезнь тебе уготовлена. А сколько ещё будет прививок 3-5... Это нарушение прав человека! Пусть прививаются,кто на этом зарабатывает

6 0

Додати коментар