Щодо особливостей організації навчання у закладах освіти в 2021/2022 навчальному році

Щодо особливостей організації навчання у закладах освіти в 2021/2022 навчальному році
Дата: 09.08.2021

Міністерство освіти і науки України надалоінформацію щодо пропонованих варіантів (сценаріїв) організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 у 2021/2022 навчальному році та пропозиції МОН щодо вдосконалення нормативно-правового забезпечення протидії коронавірусної хвороби (COVID-19) в системі освіти.

У листі розглянуті три варіанти організації освітнього процесу:

Варіант 1 – низький рівень захворюваності, «зелений» рівень епідемічної небезпеки

Варіант 2 – високий рівень захворюваності, «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Варіант 3 – середній рівень захворюваності – «жовтий» і «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки.

У листі зазначено, що "для організації освітнього процесу за будь-яким варіантом (сценарієм), за яким можливе очне навчання, важливим є нормативне визначення % вакцинованого персоналу закладу освіти і механізму допуску до роботи працівників у разі відмови від вакцинації або наявності протипоказань до вакцинації".

Лист Міністерства освіти і науки України від 23.07.2021 №1/10-3101 “Щодо особливостей організації навчання”

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Вітя

Дайте дітям спокійно вчитися, а людям спокійно жити. Спасайте себе!!!! Спасатєлі!!!! ДОСИТЬ вже вашої брехні. Мало мільйонів нагребли? Кому ми потрібні? А хочете спасти, то давайте, там онкохворих багато і ще різними тяжкими недугами, але вас спасатєлєй там щось не видно. Собі вколіть тої хєрні і чим побільше, може стане вас чим поменше, а простим людям легше дихати буде Такі великі святкування дня конституції, а ви її читаєте, га? Ви другий рік нагло порушуєте права людей. Багато судів про це кричать. Але спасатєлєй не зупинити!!!! Сволочі!!!!

Наталія

Шановний,ви просто не хворіли ковідом ,тому не знаєте що це таке!

Микола

Перегинів і зловживань, на жаль, тут знайдеться достатньо. Але фактом є надзвичайно серйозна проблема для всього світу повних наслідків ми ще не знаємо. Вітя, очевидно, ще маленький хлопчик ( бо ж Вітя) і не розуміє проблеми, а ще, мабуть, наслухався "Мудрих" дядечків і тітонька. Не дай Боже тобі Вітя захворіти на цю недугу.

Едуард

А діти,які ідуть в школу, батьки дітей теж повинні бути вакциновані на 80%? Цитата із статті: "Ляшко каже, що МОЗ прогнозує різні сценарії, адже коронавірус поводиться непередбачувано." Повна дурня!

Ааа

Якщо впкцинуються тіки вчителі, а діти і батьки ні, то тоді небачу взагалі в тому смислу... Тим більше, чого вимагати вакцинації від вчителів, якщо учні посуті є такими ж потенційними '' рознощиками'' хвороби, впринципі як і вакциновані...

Ааа

Тут був коментар стосовно конституція, _ то хотілось би зазначити, що її порушують не останні 2 роки, а практично весь період незалежності, і по значній кількості статей... Нажаль( взяти б хочяб пункт про те, що всі надра і ресурси держави Україна належать народу України... А не тіки депутатам=олігархам

Татьяна

Господи! Да оставьте же нас в покое!!! Нам не нужна ваша псевдозабота!!!

Петроя

Свою вакцину тримайте для себпе ,нам не потрібні ніяки ваші вакцини і нічого примусово заставляти,хто хоче ,нехай вакцинується.

Светлана

Сколько же у нас наивных ведомых, доверчивых, чистых душой людей, которых, к сожаленью, просто нагло обманывают!

Віталій

Мені от цікаво, чому ціле літо про коранавірус практично не чути було, а як тільки розпочинається навчання у школах з'являються нові штампи: дельта, йота і так далі. І знову дистанційне.... Таке враження що наше керівництво цілеспрямовано іде на курс отупіння наших дітей.

Татьяна

В этом году на ремонт школ не выделены деньги. Зато привезли очень много дезинфекции, завалили просто весь подвал. Столько не нужно. А красить забор нечем. У нас всегда перегибы. Кто то просто зарабатывает. От гриппа тоже многие умирали. Но не было столько информации об этом.

Ігор

Віталію. Діти й так тупі... Хіба ж вони навчаються? Завжди в смартфонах граються...

Людмила

Чому абсолютно нічого не сказано про перехворілих на ковід вчителів?У них же сильніший імунитет ,ніж у вакцинованих.Що за маячня?

Марго

Який сенс у тих вакцинах, якщо вірус мутує. Вакцинація від корі-(целеспрямована на конкретний вірус) не дає захисту від хвороби.Люди перехворіли, тяжкі випадки теж були. А коронавірус, як і вірус грипу, постійно змінюється.Імунітет потрібно зміцнювати, більш користі буде.

Марина

Ігоре, ви за своїх дітей говорите? Так то гени. Навкруги мене діти розумні.

Зоя

В Ізраїлі 95% вакцинованих захворіло на даний період. У вас що, закінчився термін вакцин? Ви хочете на людях провести експерименти? У вас є власні діти, родичі, друзі в Раді і міністерствах, експерементуйте! А людям дайте пожити. Я пепехворіла і не буду. Ще, навіть, лікарняні не заплатили.

Сергій

Говорять, що вакцинація добровільна. А насправді вчителів примушують вакцинуватись, бо до роботи не допустимо (проводьте заняття онлайн). Найкращі результати навчання - при живому спілкуванні вчителя і учнів (надавача послуг і здобувачів освіти). А як можна проводити онлайн практичні заняття з трудового навчання? Це цілеспрямована робота на погіршення рівня знань здобувачів освіти. Я також перехворів на короновірус і знаю що це таке. Від деяких інших хвороб хворіє і помирає не менше людей, ніж від коронавірусу, а епідемію не оголошують. Потрібно зміцнювати імунітет.

Галя

Але в нашому районі з провакцинованих лікарів не помер ніхто, а вчителів у районі від ковіду померло восьмеро! Тому кожному вирішувати за себе.

Наталія

Кошмар повний .Чи є від біологічної зброї вакцина? Чому ніхто не говорить так багато про туберкульоз ? Україна офіційно на 4 місці в світі, а не офіційно напевно на 1.Краще б виділили трошки грошей на миття маршруток! А ще менше б зарази всякої в повітря запускали, ато мозги повністю від грошей на виворіт знесло...

Антонина

В ЮАР в Стелленбосском университете есть надпись,, Уничтожение любой нации не требует атомных бомб или использование ракет дальнего радиуса действия Требуется только снижение качества образования и разрешение обмана учамщимися на экзамене Пациенты умирают от рук таких врачей Здания разрушаются от рук таких инженеров Деньги теряются от рук таких э

Антонина

Экономистов и бухгалтеров Справедливость теряется от рук таких судей Крах образования это крах нации,,

Катя

Я с удовольствием пойду на митинг,если в Одессе такой будет,ибо я задолбалась учить ребенка дома,я не могу разорваться,боже помоги,и колоть ребенка не дам ,у дочки проблемы с сердцем

Олег

Так, вакцинація це проблема не тільки України. Просто іде винищення чисельності людей на планеті. Це планувалось вже давно років 40 тому точно,

Наталя

І справді, дайте спокійно жити і вчитися дітям! Ви знаєте скільки летальних випадків по туберкульозу, по онкології і т.д і т.п. А ви все ковід та ковід! Працюю в лікарні, ніхто з нас ковідних коштів не отримував! Хтось на тому конкретно набиває свої кишені! Зрештою, на теперішній час ми взагалі виживаємо, тому, що не дають в повному обсязі заробітної плати на руки 4700 грн. При такій зарплаті можна захворіти на будь-яке захворювання, але то нікого не цікавить, особливо владу!!!!

Надія

А чому, власне, пропагується вакцинація саме вчителів, а не депутатів, лікарів, інженерів, юристів, поліціянтів. Що за вибіркова вакцинація? Заклад запрацює, якщо 80% провакцинуються, та директори і батьки шкуру здеруть з того педагога, коли не прийме дози. Добровільно тільки на словах. А як щодо 80% вакцинації депутатів у ВР, а то заберуть мандат?

Елена

Почему заставляют прививаться?! Это дело добровольное. Ещё не хватало кинуть одну прививку, ослабить имутет. Потом вторую на ослабленный иммунитет. И всё, болезнь тебе уготовлена. А сколько ещё будет прививок 3-5... Это нарушение прав человека! Пусть прививаются,кто на этом зарабатывает

Додати коментар

Новини:

Поділитися: