Телефони учнів - помічники вчителя на уроках іноземних мов

Телефони учнів - помічники вчителя на уроках іноземних мов
Дата: 29.03.2024

Автор: Вікторія Ломака

Однією з сучасних інновацій, яка вже змінює парадигму навчання, є використання мобільних телефонів на уроках іноземних мов.

Раніше телефони учнів розглядались як руйнівні інструменти для навчання та вважались об'єктом заборони в багатьох школах. Однак, з введенням сучасних навчальних методик ми починаємо розуміти, що мобільні пристрої можуть стати справжніми помічниками вчителя на уроках іноземних мов.

Хочу представити вашій увазі декілька вправ, які ви можете застосувати на своїх уроках на етапі введення введення лексики в мовлення.

📞ВПРАВА 1.

Учні можуть зробити декілька фото своєї кімнати, різних речей, які там знаходяться, і потім на уроці показати ці фото та описати помешкання, в якому вони живуть.

📞ВПРАВА 2

Учні старших класів знаходять в інтернеті заклад вищої освіти, в якому вони хотіли б навчатися. Знаходять фото цього закладу, створюють власне відео або відео колаж і представляють його своїм однокласникам.

По закінченні презентації учитель може організувати загальне або групове обговорення стосовно критеріїв, на які слід звернути увагу при виборі подальшого місця навчання.

📞ВПРАВА 3

Наприкінці вивчення теми «Моя школа» як проєктну роботу можна дати учням наступне завдання.

Об’єднайтеся у команди. Кожна команда робить фото певної частини школи (бібліотеки, їдальні, певних кабінетів тощо)

Команди презентують свої матеріали з описом цих кабінетів, а потім обмінюються цими фото та просять інші команди зробити опис цих фото.

📞ВПРАВА 4

Учні можуть зробити фото певної вивіски чи реклами англійською мовою та потім на уроці пояснити, який саме заклад представлений під цією вивіскою та що він пропонує. Це завдання, безперечно, не є завданням на один день, його треба запропонувати, не обмежуючись часовими рамками.

📞ВПРАВА 5

Учні роблять селфі, що виражає різні емоції від смутку до радості, образи або страху. Потім інші учні намагаються вгадати, яку саме емоцію вони бачать і чим саме вона обумовлена.

📞ВПРАВА 6

Вчитель може запропонувати учням написати сценарій та зняти відео на основі свого звичайного дня. Учні можуть обмінюватися цими готовими відео у різних месенджерах і на уроці описати відео своїх однокласників.

🔍Отже, при правильному підході мобільні телефони можуть перетворити заборонений об'єкт на важливий інструмент вивчення іноземних мов. Вчителі та батьки можуть сприяти цьому процесу, надаючи рекомендації та встановлюючи обговорені рамки використання телефонів на уроках.

Вподобайкі:

0
0
0
0

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар

Новини:

Поділитися: