Уряд призначив директором Українського центру оцінювання якості освіти Тетяну Вакуленко

Уряд призначив директором Українського центру оцінювання якості освіти Тетяну Вакуленко
Дата: 25.03.2023

23 березня 2023 року на черговому засіданні уряду призначено директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяну Вакуленко, яка раніше обіймала посаду заступниці директора УЦОЯО.

«Першим моїм кадровим рішенням стало врегулювання ситуації з посадою директора Українського центру оцінювання якості освіти. Вчора я відкликав подання, що було внесено до Кабінету Міністрів раніше, та виніс на розгляд кандидатуру Тетяни Вакуленко. Сьогодні КМУ одностайно підтримав призначення. Дякую прем’єр-міністру та колегам», – зазначив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

Тетяна Вакуленко має ступінь магістра з математики, який здобула у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди. Також має науковий ступінь кандидатки педагогічних наук, вчене звання доцентки.

Майже 10 років викладала в закладах загальної середньої та вищої освіти.

Із 2010 року працювала в Українському центрі оцінювання якості освіти на посадах провідної фахівчині наукового відділу, начальниці відділу досліджень та аналітики, а з 2018 року — заступниці директора.

Національна координаторка міжнародного дослідження якості освіти PISA, радниця міжнародного моніторингового дослідження соціально-емоційних навичок (ДоСЕН), співавторка Стратегії розвитку освітніх оцінювань у сфері загальної середньої освіти в Україні до 2030 року», членкиня Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України.

Авторка численних публікацій з питань міжнародних і вітчизняних освітніх оцінювань.

Нагороджена відзнаками Міністерства освіти і науки України, прем’єр-міністра України.

МОН України Джерело:
  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар