Вдосконалення професійніних компетентностей керівних і педагогічних працівників закладів освіти. Випуск 2.1. "Інституційний аудит"
Правова компетентність учасників освітнього процесу передбачає високий ступінь володіння правом у конкретній професійно-педагогічній діяльності; усвідомлення дієвості законів та підзаконних актів, джерел права, які учасники освітнього процесу повинні враховувати й дотримуватися, реалізуючи освітні функції; розуміння принципів права учасниками педагогічного процесу і способів правового регулювання їхніх відносин, ставлення до права як до невід’ємної складової професійної діяльності, здатність захищати та впроваджувати правові відносини відповідно до правових і розпорядчих принципів законності.
Детальніше про те, як вдосконалити професійні компетентності керівних і педагогічних працівників закладів освіти в контексті здійснення освітньої діяльності відповідно до вимог законодавчої й нормативно-правової бази України, правового регулювання життєдіяльності закладу в умовах законодавчих змін, читайте на картках від управління Державної служби якості освіти у Сумській області.
Коментарі
Аудит-це потрібно ,але так, як він проходить-не потрібно. Ти їх годуй тричі на день, посели, привези, відвези. Для того щоб перевірити-потрібно навчити, виробити єдині вимоги для всіх шкіл з документації, а не приїхати, перевірити і написати зауваження.Директор не знає за що вхопитися, всі нервують. Самі напросилися і кажуть, що ви ж самі інніціювали аудит. Це кошмар. Радянська система не закінчилася. Зверхність керівника. Не встигли перевірити, а вже сказали, що будуть зауваження.
Додати коментар