Школи Львівщини готують до навчального року в офлайні. Освітяни отримали низку рекомендацій

Школи Львівщини готують до навчального року в офлайні. Освітяни отримали низку рекомендацій
Дата: 23.06.2022

На Львівщині зараз працює 1117 закладів загальної середньої освіти, в яких навчається понад 280 тис. школярів, в тому числі 1341 дитина з числа ВПО.

Департамент освіти і науки Львівської ОВА підготував низку рекомендацій для того, щоб діти змогли 1 вересня повернутися за парти та здобувати якісну освіту, а навчальний процес був безпечним. Про це повідомили у пресслужбі відомства. 

Зокрема, у департаменті рекомендують:

1. Переобладнати закриті школи, народні доми, бібліотеки, приватні будинки, у яких ніхто не проживає, для проживання українців, що потерпіли від московської агресії і стали ВПО, та зараз тимчасово проживають у закладах освіти.

2. Обрати для кожного закладу форму навчання, виходячи з наявності укриття:

• Якщо у школі є належне укриття й усі учні та педколектив можуть поміститися в це укриття, тоді обирається очна форма навчання.

• Якщо у школі  є укриття, у якому поміщається половина учнів школи, тоді рекомендовано змішане навчання за принципом — чергування очного та дистанційного навчання.

• Якщо поруч зі школою є укриття у державній, комунальній, громадській, чи приватній будівлі, тоді можна, погодившись використання цього укриття з власником, розпочинати очне чи змішане навчання залежно від розмірів приміщень та кількості учасників освітнього процесу.

• Якщо ні у школі, ні поруч немає укриття і нема можливості створити найпростіше укриття, тоді рекомендовано розглянути наступні можливості: підвозити учнів 1-4 та 10 —11 класів до школи з укриттям, щоб проводити очне навчання в іншу зміну.

3. Ураховуючи розташування школи, безпекову ситуацію (прикордонна територія з країнами ЄС, гірські віддалені райони, відсутність поруч інфраструктурних об'єктів тощо) педагогічному колективу спільно з батьківським комітетом визначити форму навчання, що відобразити у письмових заявах — згодах батьків. Окремо продумати зазначити спосіб розосередження та укриття  учнів та педагогічного персоналу на випадок погіршення безпекової ситуації.

4. Організувати повноцінне дистанційне навчання на єдиній платформі та визначити дні та заходи очного характеру для соціалізації дітей.

5. При облаштуванні укриттів використати Рекомендації ДСНС відповідно листа від 30.08.2017 року №02-12284/162. Відповідного листа надіслали в органи управління освіти ТГ області.

Зазначимо, що на Львівщині зараз працює 1117 закладів загальної середньої освіти, в яких навчається понад 280 тис. школярів, в тому числі 1341 дитина з числа ВПО.

tvoemisto.tv Джерело:
  • Слідкуйте за новинами:
  • Поділитися:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто поділився своєю думкою!

Додати коментар