Автор: Віктор Громовий, український педагог, освітній експерт, публіцист, шеф-редактор порталу "Освітня політика"
Що значить викладати свій предмет у школі та забезпечувати "індивідуальне освітнє меню"?
Я: Ви коли-небудь готували обід на 25 осіб у кожного з яких є дієтичні обмеження чи переваги, і ви повинні переконатися, що їжа поживна та смачна, а також красиво оформлена та подана вчасно?
Крім того, кожен хто ніби й хоче вам допомогти, в той же час заважає і все ускладнює.
Наприклад, якийсь «комітет» (у нас це експерти з інституційного «єрундіту», «агенти змін» на грантах тощо) розповідає вам, як готувати цю їжу, і надсилає експерта з приготування їжі (який ніколи в житті її не готував), щоб той критикував вашу техніку приготування їжі?!
P.S. Ще кілька коментарів для розуміння роботи вчителя:
• Не забувайте, що ви повинні надати докази того, що ви приготували і як ви це готували, свідчення змін, які ви зробили для кожної дитини і чому ви внесли ці зміни, а також отримати дозвіл від батьків на кожну зміну.
• А половина людей каже вам, як сильно вони ненавидять кожен ваш обід.
• А платять вам тільки за час подачі страви. А у власний час відбувається приготування та комунікація для визначення обмежень та уподобань, планування, шопінг, прибирання, миття посуду тощо.
• Плюс два пальника на плиті не працює, а ти купив половину продуктів для приготування страв за свої гроші.
• А іноді ця їжа опиняється на підлозі або її кидають на тебе, а тобі доводиться просто посміхатися і знову щось готувати.
• А тобі треба бути одночасно аніматором, кухарем, офіціантом та посудомийкою...
Коментарі
супер!!!
Саме так і є. Дякую за "обід". Ви забули що треба нагодувати адміністрацію, інноваційні центри, методичні об'єднання... А воно-ще ті гурмани.
Додати коментар